Jump to content

Klimatske promene


Dule_smor

Recommended Posts

nije mi samo jasan prvi post

zar ne dolazi do ledenog doba ako se temp digne?

ono menjaju se struje n shit?

pa ne znam bas, to mozda u the day after tomorrow:)...mada ko zna, moguce je da zbog topljanja leda i smanjenja saliniteta okeana dodje do menjanja morskih struja sto bi dovelo da promene klime...ali sto rece dzi, klimatologija je zajebana nauka i tesko je predvideti tako nesto...klimatski modeli su najtezi za proracunavanje, tako da ni najjaci kompovi ne mogu da izracunaju model za malo dalju buducnost...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako stvarno dodje to tog podizanja nivoa mora prvi koji ce da najebu su Holandjani. Oni su kolko znam dobrim delom ispod nivoa mora ili tako nesto. Znam da stalno dizu one brane.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je to glavni i goruci problem svetskog drushtva. Treba spasiti 2 miliona ljudi u Holandiji. Na drugom mestu su naravno sva ona deca u Africi koja umiru od GLADI jer u 21. veku nemaju shta da jedu.

p.s.

Pardon, zaboravio sam prava zivotinja, pogotovo kucnih ljubimaca! To je sigurno pre dece u Africi, tako da su deca na 3 mestu ali se kolju sa ljubimcima.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niko ne može da me ubedi da 200 godina industrijske revolucije i time izazvani rast CO2 u atmosferi sa 170 na sada ide skoro 400 ppm nije ni od kakvog uticaja.

Problem da se prihvati stvarnost ekoloških i klimatskih problema ima dva glavna uzroka, tj dve ekipe koje ga podržava. Prva napaljeni klinci i adolescenti naloženi na Ničea i slično koji znaju da su oni sami 100% upravu ali i da je celokupan ostatak čovečanstva jadan i nebitan. I onda je to "ma daj, nemoguće je da jadna bedna ljudska rasa išta utiče na planetu." I kao drugi brainwashowani Ameri i zapadnjaci. Desetine nevladinih organizacija i neprofitinih i neutralnih naučnih instituta sa finansira od Big Oila i radi kampanju protiv globalnog zagrevanja istom snagom kojom je 50tih počela borba Big Tobbacoa da se dokaže da duvan uopše apsolutno nimalo nije štetan.

Prosečan Amer (a jbg oni vladaju svetom) je do sada već potpuno ubeđen da su liberali=ludiekohipiciitreehuggersi=komunisti=budalekojiuvekgreše. Po raznim stranama neta i forumima viđam masu ljudi koji stvarno misle da je Greeanpeace ludačka teroristička organizacija koju između ostalog treba optužiti za genocid. Naime zbog zabrane korišćenja DDTa su milioni umrli od malarije a da je DDT ostao u upotrebi kao ne bi. A DDT uopšte nije štetan i svi koji misle suprotno su komunističko ekološke budale sa kojima se ne treba raspravljati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...