Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

Jao, jao, zaljubishka sam se, jao, jao!

http://www.youtube.com/watch?v=E2CVLWOoNsY

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao jao Vitja je osedeo!

i ugojio se!

dobro jutro hh nema vise muslija, nema vise prdenja! xD

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Lako je vama....mrtvi ponedeljak...

/edit

E, da....Dule ili neko sa Medicinskog fakulteta ako moze da mi pomogne gde se nalazi u toj ustanovi dijetolog? I gde se zakazuje? Dobih uput a nemam pojma gde treba da idem, tj. znam samo da je u okviru Medicinskog fakulteta....tako mi rekli...

Fala!

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Išao da uzmem neki cheap mob, došao kući, ubacio karticu iz 2003, prc - insert sim card.

Sad moram da idem do Telekoma da mi zamene za novu, jebote ne mogu da izvedu backward compatibility kod tako jednostavne stvari [xx(]

lol jew

Kol'ko para, tol'ko muzike!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Lako je vama....mrtvi ponedeljak...

/edit

E, da....Dule ili neko sa Medicinskog fakulteta ako moze da mi pomogne gde se nalazi u toj ustanovi dijetolog? I gde se zakazuje? Dobih uput a nemam pojma gde treba da idem, tj. znam samo da je u okviru Medicinskog fakulteta....tako mi rekli...

Fala!

hmm, nemam pojma pravo da ti kazem...to bi trebalo da je u okviru higijene, ali nesto se ne secam da u onoj zgradi primaju pacijente...mozes u svakom slucaju da odes da se raspitas tamo, to ti je ruzicasta zgrada na uglu pasterove i deligradske, ulaz je prekoputa ocne klinike...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

i da, opet sam se napio, bravo ja!

rurovci, svi su isti.

sedim na kursu, blejim na forumu i archim ipod na nekom wirelessu ovde, radno nema sta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...