Jump to content

Rezultati


Recommended Posts

hahhaha mogao je da ti popusi vec kad si se skinuo do pola nego bogdan picka nece sramota ga :D

ma nije to nego bi se ona napalila kad bi videla mACHUGU :) hahaha pa bi pritcala :) a ja nisam picka da ti skidam ribu :) hahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahhah ne sumnjam da ne bi :) ma nema veze vec sam to iskusio :D

znamm :) :) :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ko je hteo da menja sistem ? ja ti ponavljam sakal se plasio da ce da kasni i kad smo videli da nece nastavljeno je kako je planirano !!!! znaci ja to ni 1 trenutka nisam odobrio samo smo raspravljali a to sto se neki debil nasao tu pa raznosio to je 2 stvar ..... ti si glup ili glup ne moze sudija da ti kaze nesto sto ne zna i ponavljam ti da ti ROKI i Martin to nisu rekli jer nisu upuceni u to , koji igrac je koga pitao ? ako nisi ti sta onda ti raspravljas mozda tebe ti tvoji igraci lazu ? pa ja ti samo pravim paralelu sta si uradio na WCG-u a ovde se to nije dogodilo na svu srecu !!! jer je bilo razuma ZDRAWOG . i da ti kazem jos nesto JEDI SARGAREPU TO JE ZDRAWO !!!! ZDWAWOOOO

Nemoj meni da govoris sta je ko hteo da radi kada sam stajao pored sakala kada je rekao da ce da menja da bude BO1 umesto BO3 tako da nije niko raznosio nista nego ti nisi upucen, a ocigledno nisi ni bio neko ko je odlucivao o tako necemu. Sudije su tu da gledaji da li ljudi sede na svojim mestima jer na primer nama niko nije proverio 32bit za pocetak. Mene nemaju sta da lazu jer su oni ti koji igraju a sigurno im se vise isplati da igraju sa entity-em nego sa glorijom sa kojom se dobro znaju. Te paralele pravi sebi meni ne moras. Ja sam pricao o KODE5 ne o drugim turnirima.

Link to comment
Share on other sites

E ovako da nesto kaze i gospodin lep-organizacija je bila na mestu-svaki mec je poceo tacno u minut,u sobi samo dvoje sudija i dve ekipe-milina.Jaki timovi dosta neizvesnih meceva uzbudjenja i tako dalje.

KGG - WFG 14-16

KGG - Entity 16-12

KGG - 4gl.kgb 07-16

Dalke GG svima,svaka cast Entitiju,ali jbg moraju jos da vezbaju za moje smekere :o) UZDRAVLJE!

Link to comment
Share on other sites

E Hamla glupo mi da se peglam vise sa tobom :) moram da idem neki burek da isecehem a ti se zabavlja sa svojim duplikatom :)strjepanovic.jpg

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Vidi stavio caleta na Rur... 1/4

brate da te je moj cale pravio vise kose bi imao :) hahahahaha E brate sad sam zvao caleta da ga pitam gde je sluzio vojsku kaze da je u Beogradu vidi ti to tamo raspitaj se bolje malo !!! ja mislim da bi trebao da imas vise kose !!!! ali mozda je onaj sa 3 slova uradio svoje de znam :) aahahhaha

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

gg entity, gg 4gl, gg eu4ia! ko zna sta bi bilo da je kgg dobio wf... sve pohvale za organizaciju!

Sve ja to znam al za prosutim mlekom ne vredi plakati :) da je baba musko zvala bi se Dusko :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...