Jump to content

WTB lvl 80 ally


shadowpriest

Recommended Posts

zdravo!

zeleo bih da kupim wow acc sa lvl 80 karakterom. (warlock / warrior / hunter)

trazim sledece: da je karakter alliance, da je transfer up.

sto se tice opreme ne trazim nista posebno, cak sta vise ni ne interesuje me pve gear, vec samo pvp, ali ako ima po nesto pve to je +.

sad sta je mnogo vaznije: kupujem acc samo iz PRVE RUKE, mozda iz druge, ali zelim SAV info, ime prezime, email, cdkey, security q, fotokopiju pasosa. ako je iz druge ruke, zelim da se cujem sa likom od koga ste kupili acc, da znam da nije KRADEN ili scamovan.

to bi bilo to, saljite info o acc-ovima na email, mozete i telefon da ostavite i cenu a ja cu vam se javiti

hvala!

Link to comment
Share on other sites

cisto me ovako zanima koja je poenta da pitas dal je skemovan acc ili kraden

a drugo i da jeste da li mislis da je iko lud da ti kaze da jeste ?

naravno da mi nece reci, ali ti nisi razumeo sta sam ja napisao. ako je acc iz druge ruke, znaci ako ne kupujem od lika na koga je acc registrovan, zelim da stupim u kontakt sa tim prvim likom, preko ovog drugog ( onog od koga kupujem ). da pitam tog lika kada mu je prodao, i da li je sve proslo korektno. i sam znas koliko se kradenih accova prodaje, e pa zato ja zelim da stupim u kontakt sa prvim vlasnikom da bih bio siguran. da ne bi bilo ono, ja kupim acc , igram mesec dana i odjednom sap neko retrieve... i onda mi se javi neko i kaze: eee sta ti radis na mom acc, a ja kao: WTF? a on : pa meni je ukraden acc, tebi je neko prodao moj acc tako sto ga je ukrao meni... i saw that happen 999999 times...

Link to comment
Share on other sites

LVL80 Warlock Gnome, 667 resilience, solidna pve oprema (bez plavih govanaca), 3k golda + 3man mammoth mount.

na istom accu se nalazi i 61 gnome rogue na istom serveru.

na drugom serveru se nalazi 70 UD lock i 70 Orc Warrior.

Shalji mi ponudu na priv.

mozhda se i dogovorimo neshto.

moj je acc, koristim ga od 2005, transfer je up, imam sav info.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...