Jump to content

Prodajem 80 Druida US-Thrall


Trgovac

Recommended Posts

E ovako...Prodajem 80 druida,na Americkom serveru Thrall-Uplacen do 17. sledeceg meseca.

Od geara ima puno toga....Resto(4-5 valorous i najbolji chest(Blanketing Robes of Snow) u igrici za cloth/leather usere)2.2k SP(spell power),i 25 saphi neck,Automatski imam i heroic key of focusing iris.

Moonkin(ima 2/5 valorous nesto 25/10 man epixa)2077 SP(spell power),I najbolje sholdere u WOTLKU-Spaulders of catalonia.

Feral ima i DPS i tanking gear.U tanking gearu ima 4/5 heroism i neki random 25 man head oko 27k helta unbuffed(bez bear forme) a kao DPS feral ima 1 heroism set i ostalo sve random 25/10 man dosta AP-a i ima Origin of nightmares.

U resto setu imate 1 deadly 1 hateful 3 savage,titan forged boots,hateful brejsere i epic lvl 80 trinket,i flow of knowleage za PVP a u feral imate samo dva hejtfula,i hateful ring za feral (To je za PVP).

Imam oko 4 razlicitih trinketa za Moonkin/Resto a to su :The Egg of Mortal Essence,Darkmoon card:Illusion,Spirit world glass i living ice crystals.

A od oruzija Resto:Ice spine scepter,damnation,(held-in-off-hand Urn of lost memories) Boomkin:Soulblade,(held-in-off-hand watchful eye) Feral:Origin of nightmares

a Feral trinketi:Mirror of Truth,Meteorite Whitestone,Essence of Gossamer i Defenders code,Offering of sacrifice.

Ima oko 9k honora i oko 1000 arena pointa.Na zalost,imam 151 LW i 450 skinninga od profesija.Ima oko 40 stone keepers shardova oko 15 emblems of heroism i oko 30 emblems of valora.Zaboravio sam da kazem na serveru gde je paladin i 19 warrior twink imate boe sholdere i boe trinket(Za levelovanje).

Trenutno je Moonkin.Sve WOTLK frakcije su na exaltedu osim kaluaka i sons of hodir(revered).Ima oko 1k golda i Ace of Nobles i Seven of nobles kao i kobra hatchling(Noblesi mogu dobro da se prodaju)

Od letecih mauntova ima Red proto drake(From Glory of the Hero),Bronze Drake,I jednog wind rajdera.Od 100% down mauntova ima nekoliko medveda(Black bear,White,Brown),wolfa,kodosa,hawkstridera etc.

U guildu je koji su sve pocistili i rade na immortal achivmentu(aka ubiti sve u naxx 25 ali da niko ne umre u boss encounteru).

Na akauntu se jos nalazi Dk 65 level,50 paladin,60 DK(Na drugim severima)Imate i 19 twink warriora.

Nikad banovan nista/Moze da se transferuje i tako dalje.Ima oko 3500 achivment pointa,oko 153 dungeons achievemenata.

http://www.wowarmory.com/character-sheet.x...ll&n=Nookey

Od titula imate samo Champion of frozen wastes i Jenkins.Svi slotovi u banci su popunjeni.Imate neke lvl 70 ajteme iz SWPa-BT-aMH-a i tako dalje.Tauren je male.

I zeleo bih da kupim nekog solidnog 80 levela na dunemaulu ako je moguce,samo da nisu druid i prist(horda).

Ponude shaljite na PM ili me kontaktirajte preko MSN-a wardreams.93@hotmail.com

Imam SQ i SA.

Edited by Trgovac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...