Jump to content

serbia.kode5


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

Nagrade za finaliste :

1. - MSI glavni pokrovitelj puta u Moskvu ( www.msi.eu )

- CoolerMaster 5 x SilentPRO m`series 500 w za stabilnost Vaseg racunara ( www.coolermaster.com )

- QPAD 5 x mousepad`s KODE5 edition ( www.qpad.com )

2. CoolerMaster 5 x Mystique 632s kucista ( www.coolermaster.com )

- QPAD 5 x mousepad`s KODE5 edition ( www.qpad.com )

3. CoolerMaster 5 x Gemini II hladjenje za Vas procesor. ( www.coolermaster.com )

- QPAD 5 x mousepad`s KODE5 edition ( www.qpad.com )

Za sve ucesnike i posetioce 1.03.2009 god u KGB-e.sports smo obezbedili i nagradnu igru gde ce se podeliti : 1 graficka karta, 1 procesor,1 ploca i jos

ponesto sto su obezbedili "4um racunari " ( www.4um.rs )

Takodje Coca-cola se pobrinula da nasi ucesnici ne ostanu zedni :)

To je sto se tice nagrada,

A za posetioce turnira smo se pobrinuli da imaju odakle da gledaju HLTV i da prate meceve u nasim prostorijama na 2 plazme.

Global sponsors : CM STORM, QPAD

Regional sponsor : MSI notebook

Vidimo se 1.03.09 u KGB-e.sports-u

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Pazi prva ekipa dobija put za Moskvu i placene sobe u hotelu, ucestvuju u main eventu, mislim da je to vrednija nagrada od svih zajedno, a plus imaju pride nagrade robne :)

Mislim da ipak prvaci ubedljivo najvise dobijau, a eto postarali smo se da i ostali prodju lepo mada svi sponzori se stisli zbog "krize" trebalo je da bude mnogo bogatije...

Novcanih nagrada nema niti ce biti jer lako je izracunati da je uplaceno 80000 din od cega nismo ni uspeli da pokrijemo troskove stampanja banera zatim platicemo sve sudije koje su radile, iznajmili plazme i jos mnogo toga, dodacemo i mi koliko treba da sve prodje kako treba.

Mislim da je online deo prosao odlicno, bez zastoja, s obzirom na broj mecheva koji je odigran.

Lan planiramo da se igra na online nonsteam serverima sa protocol 47 HLTV da moze masa da posmatra a da nema steam ali to ovih dana cemo da istestiramo jos, mislim da nema velike razlike kada se iz KGB igra bas lan ili na online serverima :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi prva ekipa dobija put za Moskvu i placene sobe u hotelu, ucestvuju u main eventu, mislim da je to vrednija nagrada od svih zajedno, a plus imaju pride nagrade robne :)

Mislim da ipak prvaci ubedljivo najvise dobijau, a eto postarali smo se da i ostali prodju lepo mada svi sponzori se stisli zbog "krize" trebalo je da bude mnogo bogatije...

Novcanih nagrada nema niti ce biti jer lako je izracunati da je uplaceno 80000 din od cega nismo ni uspeli da pokrijemo troskove stampanja banera zatim platicemo sve sudije koje su radile, iznajmili plazme i jos mnogo toga, dodacemo i mi koliko treba da sve prodje kako treba.

Mislim da je online deo prosao odlicno, bez zastoja, s obzirom na broj mecheva koji je odigran.

Lan planiramo da se igra na online nonsteam serverima sa protocol 47 HLTV da moze masa da posmatra a da nema steam ali to ovih dana cemo da istestiramo jos, mislim da nema velike razlike kada se iz KGB igra bas lan ili na online serverima :)

Opusti se odlicno je bilo organizovano , i mislim da ce lan biti jos bolji. Hvala na svim serverima i vidimo se prvog

Link to comment
Share on other sites

iggi , postoji velika razlika igranja iz lana u lanu ili na non-steam serveru koji nije u lanu .... moze da se namunji da oni gledaju hltv i ako se igra klasican lan kao na 3D tuniru !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

iggi , postoji velika razlika igranja iz lana u lanu ili na non-steam serveru koji nije u lanu .... moze da se namunji da oni gledaju hltv i ako se igra klasican lan kao na 3D tuniru !!!

ali je sigurno veće cimanje od prijave na HLTV.org ;)

i mi bi definitivno više voleli da bude full lan

Link to comment
Share on other sites

Posto se igraju 4 mecha odjednom bice 4 masine na kojima ce biti po 1 server i svaka ce imati javnu adresu na netu tako da ce se na servere lepo kaciti HLTV sa mojih masina za hosting tako da je i to reseno

HLTV IP adrese ce biti ona prva HLTV-a koji su bili za online

e sad to je plan a ja u cetvrtak idem u kgb da se sve to proba :)

Link to comment
Share on other sites

Posto se igraju 4 mecha odjednom bice 4 masine na kojima ce biti po 1 server i svaka ce imati javnu adresu na netu tako da ce se na servere lepo kaciti HLTV sa mojih masina za hosting tako da je i to reseno

HLTV IP adrese ce biti ona prva HLTV-a koji su bili za online

e sad to je plan a ja u cetvrtak idem u kgb da se sve to proba :)

WOW IggI moze autogram [:p]

Link to comment
Share on other sites

Posto se igraju 4 mecha odjednom bice 4 masine na kojima ce biti po 1 server i svaka ce imati javnu adresu na netu tako da ce se na servere lepo kaciti HLTV sa mojih masina za hosting tako da je i to reseno

HLTV IP adrese ce biti ona prva HLTV-a koji su bili za online

e sad to je plan a ja u cetvrtak idem u kgb da se sve to proba :)

Vichi ako trebas neku pomotj ;)

Nije mi dobro!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...