Jump to content

KODE5


t0ck3.

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ta ekipa je postavljena kao HIGH ? ENTITY i kka kao medium??? cccc

volim kad se ljudi proseravaju obozavam :) entity koliko ja znam nije napravio nikad nikakav uspeh na nekom turniru pa ni na net turniru , kka se skoro ponovo oformio i oni su mogli da budu high a za fullproof molim te da ne komentarises

jer su momci kad je trebalo pokazali sta znaju

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

A ja najvise volim kad se kobrica javi :) Da,da treba i MOH u nosioce... "STA JE ENTITY URADIO", ne znam sta je uradio ni fullprof,nation(ali ipak nation je jak) gm sta je uradio (i oni su jaki) ...kad je vec pitanje sta je ko uradio... Ali dobro,ne bih da se pretvori u raspravu,nego mislim da je greska sto nema te 2-3 ekipe makar u high sesiru

I bice mi zao ekipe koja ispane iz grupe A i iz grupe dje je simplex

Link to comment
Share on other sites

A ja najvise volim kad se kobrica javi :) Da,da treba i MOH u nosioce... "STA JE ENTITY URADIO", ne znam sta je uradio ni fullprof,nation(ali ipak nation je jak) gm sta je uradio (i oni su jaki) ...kad je vec pitanje sta je ko uradio... Ali dobro,ne bih da se pretvori u raspravu,nego mislim da je greska sto nema te 2-3 ekipe makar u high sesiru

I bice mi zao ekipe koja ispane iz grupe A i iz grupe dje je simplex

DA! :S

Edited by dps-m1lorad

www.spidersilva.com

BTT - www.braziliantopteam.com

Link to comment
Share on other sites

koliko vi serete :D.

Ko je u Srbiji uradio bilo sta osim 4gl i nW? Sada su momci iz Sapca uzeli turnis, svaka cast!

Te 3 ekipe imaju nesto iza sebe, mi ostali smo boranija koja treba jos mnogo da vezba!!!

A za ekipu ENTITY, na lanu ne postoje, a ako gledamo online skill, trebalo je da budu HIGH SEED realno, al sta sad.

Ove onlajn kvalifikacije su muchenje, moze svako da prodje, nazalos. Videcemo sta i kako =), vazno da se mi druzimo =)

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam :) hltv bolje da radi :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...