Jump to content

Nation Cup


Kio

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene ovde kamara stvari nervira do jaja, al me nejvise nerviraju stvari: Ko je ovlastio selektora da on bude selektor, ko je tom selektoru dao za pravo da pravi reprezentaciju kako je on to zamislio, nije ovo fudbal i ne postoje ugovori, ako ste mislili da ce ta vasa jebena imena da pobede letonce e onda u kurac, ne znam ko vam je uopste dao za pravo da se igrate sa bojama ove zemlje a da nije bilo neko javno glasanje da svi mi ucestvujemo u tome, gadite mi se majke mi... Kurobecate se po forumima, pravite neke vase lobije, izdvajate se od ostatka igraca i umislili ste da ste face, verujte mi, masa vas me je upoznala, okrenuo bi svakog ponaosob da mu ovo kazem u lice, ne mislite da sam i ja samo h8 sa 4uma... Al da ste nas osramotili, jeste i to debelo, al vama na dusu to... Napravite nesto u inostranstvu na turnirima pa onda da mozemo da vas hvalimo, ovako ste kita kao i svi mi ostali... A nadam se da ce me neko poslusati i sledeci put postaviti na glasanje bar jedno 50+ igraca za koje cemo svi mi moci da glasamo... Svaka vam cast!!!

Eh ajde ja da se nadovezem na ovo sto je king0r napisao... Previse hejta je baceno na sve ovo... svi znate kako je to kada vas karaju ljudi u suprotnom timu kada ti nemas ni t od neke taktike i trcis po mapi ko babun neki , e tako je upravo bilo protiv letonije...i ako je svima vama smesno kada cujete ime reprezentacije "Letonija" oni nisu nimalo naivni sto se moglo i videti vezbali su likovi sto je moglo da se vidi barem je svako od njih znao gde da ide sto je u nasem slucaju obrnuto...meni je na pocetku bilo smesno kada sam gledao kako ih ubijaju posle sam razmislio i rekao pa ubijali bi i mene majku mu da nista nismo vezbali...ako on kaze da nisu nista vezbali onda je to to i nema price vise oko toga. Kao sto je rekao javljeno im je da igraju mec 2 dana nego sto je bilo zakazano , ako bi vezbali ta 2 dana onda bi bila druga prica...organizacija na nivou. E sada kada gledam sta pisete, kao kako vas nije sramota sto nosite tag SRB| kao igrate za reprezentaciju...koje su to nebulozne price koja crna reprezentacija . Napusavate ovde ljude ko da medijski popracen kao fudbal pa sada kao oni moraju vama da se pravdaju...A o tim kompleksima izmedju ostalih gradova i Beograda o tome nemam komentara , to cemo ostaviti za neku drugu priliku...

Poz

Pa kako te nije sramota da priznajes javno da niste nista vezbali i da predstavljas ovu zemlju na nekom takmicenju, a da pri tom nista zivo niste uradili da se pokazete u pravom svetlu tamo. Boli bre sve vas patka, to je ocigledno, mene bi blam pojeo da mi se nesto ovako desilo...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Bice bolje 2. put :)

Illija o cemu mi pricamo, niko realno nije sagledao stvari, da se ja licno pitam sve bi te shmekere najurio i pozvao bi kassada sa Nationom da igraju momci, ja kad god sam na steamu kassad decko igra kanter, non stop vezbaju i trude se ljudi, a tamo neki fantazeri koji eto igrom slucaja imaju para kao blata i mogu sebi da priuste to zadovoljstvo da nista zivo ne rade nego da samo sede po igraonici i pri tom da ne igraju zajedno nego se zajebavaju... Koja su to merila i selekcije koje su oni prosli da bi predstavljali zemlju, pre ce biti da je to po nekoj drugarskoj liniji birano, nego po skillu, zar nije tako?

genome, citaj majku mu,covek je rekao da nije igrao :S

p.s odgledaj jebeni demo :S (ako te vec tolko zanima ko je i sta je i kako je ! )

Znam da nije igrao, al je bio u prici za to, ovo se odnosi na sve koji su ucestvovali u tome... I nemoj da ih branis care kad su se izolovali od svih nas, ne mozes ni da igras sa njima a da pri tom ne moras da platis, e skoro je ta prica, i ti ocekujes da urade nesto, ma daaaaaj. Nemoj mene da ispravljas... Sta sam lose rekao

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Mene ovde kamara stvari nervira do jaja, al me nejvise nerviraju stvari: Ko je ovlastio selektora da on bude selektor, ko je tom selektoru dao za pravo da pravi reprezentaciju kako je on to zamislio, nije ovo fudbal i ne postoje ugovori, ako ste mislili da ce ta vasa jebena imena da pobede letonce e onda u kurac, ne znam ko vam je uopste dao za pravo da se igrate sa bojama ove zemlje a da nije bilo neko javno glasanje da svi mi ucestvujemo u tome, gadite mi se majke mi... Kurobecate se po forumima, pravite neke vase lobije, izdvajate se od ostatka igraca i umislili ste da ste face, verujte mi, masa vas me je upoznala, okrenuo bi svakog ponaosob da mu ovo kazem u lice, ne mislite da sam i ja samo h8 sa 4uma... Al da ste nas osramotili, jeste i to debelo, al vama na dusu to... Napravite nesto u inostranstvu na turnirima pa onda da mozemo da vas hvalimo, ovako ste kita kao i svi mi ostali... A nadam se da ce me neko poslusati i sledeci put postaviti na glasanje bar jedno 50+ igraca za koje cemo svi mi moci da glasamo... Svaka vam cast!!!

Pa kako te nije sramota da priznajes javno da niste nista vezbali i da predstavljas ovu zemlju na nekom takmicenju, a da pri tom nista zivo niste uradili da se pokazete u pravom svetlu tamo. Boli bre sve vas patka, to je ocigledno, mene bi blam pojeo da mi se nesto ovako desilo...

Jao sam cekao nekog pametnog da se javi da mogu da te napusim... Posto ocigledno ne vidis na oci sta sam napisao onda sta da ti kazem, drugi ti je napisao u postu ispod mog. Jel ti vidis sebe sta pises , iz koje price si ti izasao da ti napusavas te ljude koje si naveo u svom postu. A to da bi okrenuo svakog ponaosob o tome ne zelim ni da komentarisem , kako smes to da napises " mislis da si glavati baja" pa znas kako moj drugar kojot kaze " nad glavatijim bajom uvek postoji glavatiji baja" . Posto vidim da tvoje ponasanje vodi ga vandalizmu , vidi se da si neki "nabadac" ako mogu tako da kazem koji napusava preko foruma ljude ne treba ti to uopste samo sebe sramotis takvim izjavama. Posto si ti pro bio celog zivota koliko sam cuo rodjeni RISKOVAC koji je osvaja sve turnire po srbiji koliko bese 43 turnira ? toliko se nije napravilo od pocetka cs scene u srbiji. Posto vidim da si patroiota i da bih ti bolje odigrao protiv letonaca sa tvojim uber skilom onda se dokazi negde na nekom turniru da ti zasluzujes to mesto u timu. A posto iza reprezentacije ne stoji ni jedna organizacija , ja mogu da se prijavim da sam selektor i da igram sa mojim debilima iz kraja , tako da ne vidim gde ti uopste ubacujes mogucnost da se glasa preko nekog tamo foruma ko ce da igra a ko ne. Pa da neko drugi ne stavi post ovde na forumu da ima neki nation cup vecina vas ne bi ni znala dal postoji repka ili ne. Tako da druze spusti se malo na zemlju i pogledaj oko sebe gde si ti trenutno i gde su ostali.

Poz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Jao sam cekao nekog pametnog da se javi da mogu da te napusim... Posto ocigledno ne vidis na oci sta sam napisao onda sta da ti kazem, drugi ti je napisao u postu ispod mog. Jel ti vidis sebe sta pises , iz koje price si ti izasao da ti napusavas te ljude koje si naveo u svom postu. A to da bi okrenuo svakog ponaosob o tome ne zelim ni da komentarisem , kako smes to da napises " mislis da si glavati baja" pa znas kako moj drugar kojot kaze " nad glavatijim bajom uvek postoji glavatiji baja" . Posto vidim da tvoje ponasanje vodi ga vandalizmu , vidi se da si neki "nabadac" ako mogu tako da kazem koji napusava preko foruma ljude ne treba ti to uopste samo sebe sramotis takvim izjavama. Posto si ti pro bio celog zivota koliko sam cuo rodjeni RISKOVAC koji je osvaja sve turnire po srbiji koliko bese 43 turnira ? toliko se nije napravilo od pocetka cs scene u srbiji. Posto vidim da si patroiota i da bih ti bolje odigrao protiv letonaca sa tvojim uber skilom onda se dokazi negde na nekom turniru da ti zasluzujes to mesto u timu. A posto iza reprezentacije ne stoji ni jedna organizacija , ja mogu da se prijavim da sam selektor i da igram sa mojim debilima iz kraja , tako da ne vidim gde ti uopste ubacujes mogucnost da se glasa preko nekog tamo foruma ko ce da igra a ko ne. Pa da neko drugi ne stavi post ovde na forumu da ima neki nation cup vecina vas ne bi ni znala dal postoji repka ili ne. Tako da druze spusti se malo na zemlju i pogledaj oko sebe gde si ti trenutno i gde su ostali.

Poz

Retarde retardirani, aj nadji u jednoj mojoj recenici da sam ja sebe stavio u tako nesto, ako nadjes svaka ti cast, u ostalom sta tebe boli kurac ko sam i sta sam i sta se prica o meni, i koji si ti kurac uopste da se interesujes o meni, ne mogu da zivim bez tebe i tvojih komentara, ja sam pitao po kom ste principu birali igrace, to me zanima, a nisam sigurno mislio na sebe, al posto si ti ogranicen izgleda da si ti to tako shvatio... I zajebi me molim te, lako je kurciti se po selu, da si nesto uradio preko pa da ti covek skine kapu, ovde medju boranijom je lako glumeti ludilo... Procitaj malo koga sam naveo da bi po meni trebao da igra, citaj malo molim te...

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Mene ovde kamara stvari nervira do jaja, al me nejvise nerviraju stvari: Ko je ovlastio selektora da on bude selektor, ko je tom selektoru dao za pravo da pravi reprezentaciju kako je on to zamislio, nije ovo fudbal i ne postoje ugovori, ako ste mislili da ce ta vasa jebena imena da pobede letonce e onda u kurac, ne znam ko vam je uopste dao za pravo da se igrate sa bojama ove zemlje a da nije bilo neko javno glasanje da svi mi ucestvujemo u tome, gadite mi se majke mi... Kurobecate se po forumima, pravite neke vase lobije, izdvajate se od ostatka igraca i umislili ste da ste face, verujte mi, masa vas me je upoznala, okrenuo bi svakog ponaosob da mu ovo kazem u lice, ne mislite da sam i ja samo h8 sa 4uma... Al da ste nas osramotili, jeste i to debelo, al vama na dusu to... Napravite nesto u inostranstvu na turnirima pa onda da mozemo da vas hvalimo, OVAKO STE KITA KAO I SVI MI OSTALI... A nadam se da ce me neko poslusati i sledeci put postaviti na glasanje bar jedno 50+ igraca za koje cemo svi mi moci da glasamo... Svaka vam cast!!!

Pa kako te nije sramota da priznajes javno da niste nista vezbali i da predstavljas ovu zemlju na nekom takmicenju, a da pri tom nista zivo niste uradili da se pokazete u pravom svetlu tamo. Boli bre sve vas patka, to je ocigledno, mene bi blam pojeo da mi se nesto ovako desilo...

eto gde si poredio te igrace sa sobom....to je ocigledno problem svih vas....

Edited by riddium

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Retarde retardirani, aj nadji u jednoj mojoj recenici da sam ja sebe stavio u tako nesto, ako nadjes svaka ti cast, u ostalom sta tebe boli kurac ko sam i sta sam i sta se prica o meni, i koji si ti kurac uopste da se interesujes o meni, ne mogu da zivim bez tebe i tvojih komentara, ja sam pitao po kom ste principu birali igrace, to me zanima, a nisam sigurno mislio na sebe, al posto si ti ogranicen izgleda da si ti to tako shvatio... I zajebi me molim te, lako je kurciti se po selu, da si nesto uradio preko pa da ti covek skine kapu, ovde medju boranijom je lako glumeti ludilo...

Posto se vidi da si ti iz sela izasao (Zemun polje ) pa ne znas ni ko je sta uradio na ovoj cs sceni ni za koji tim sam ja igrao. Ako je neko uradio na ovoj cs sceni preko onda sam to ja sa mojom nekadasnjom ekipom " kgb-team " i da ne zaboravim momke iz glorije koji su isto toliko uradili. A to retarde retardirani mozes da pricas tvojim ratarima sa sela. A taj inet kriminal nekom drugom pricaj

Edited by c0nfy pG

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

eto gde si poredio te igrace sa sobom....to je ocigledno problem svih vas....

Aj decko idi procitaj neku knjigu molim te pa onda pricaj nesto, gde sam napisao da treba ja da igram, ALO MOZGU, pa to je kao da hocu da pitam antica da igram fudbal u reprezentaciji, sta se gubis, ja ti kazem da znam da je ekipa koja je igrala to sranje napravljena po imenima i po rezultatima dosadasnjim rezultatima, a niko nije pogledao da mozda ima ljudi koji trenutno bolje igraju CS od njih, sta je tu lose sto sam ja napisao...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

cekaj el si napisao lepo OVAKO STE KITA KAO I SVI MI OSTALI nema vise sta da pisem ..... a sto se tice citanja knjiga WOW al si me zajebao na srpski nacin(mora nesto da se odgovori)

Edited by riddium

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

cekaj el si napisao lepo OVAKO STE KITA KAO I SVI MI OSTALI nema vise sta da pisem ..... a sto se tice citanja knjiga WOW al si me zajebao na srpski nacin(mora nesto da se odgovori)

Odjebi retarde... Smaras do jaja!!! nisam sebe pominjao i nemoj me smarati, opet ti ponavljam ima boljih od njih, NE MISLIM NA SEBE, kakav covek!!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

ja sam pitao po kom ste principu birali igrace, to me zanima

Birao ih je onaj ko se prijavio na sajtu Clanbase-a. Ili bi taj barem trebalo da bira.

Mnogo je ovde pljuvanja i kenjanja kako moze i mora bolje, a pritom se na prste mogu izbrojati ljudi koji su se za sve ove godine prijavili na Clanbase-u za poziciju selektora/kapitena. To sigurno ne opravdava one koji su bili na toj poziciji i rezultate koje (ni)je napravila reprezentacija. Svi se mogu prijaviti i objasniti zasto bas oni zasluzuju da budu izabrani. Ali, lakse je stajati po strani i pljuvati kad dodje pravi trenutak...

Link to comment
Share on other sites

nisam govorio samo za tebe govorio sam uopsteno ako to ne mozes da shvatis onda treba da procitas bukvar za pocetak a onda da predjes na neke ozbiljnije knjige(tipa zmajeve pesme za decu etc.)i ok retard sam priznajem samo je pitanje sta si ti onda.... :D

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

au koji flame,gori ste od onih likova na mmo rpg igrama koji smaraju o kill stealu i ostalim glupostima :)

nema potrebe da se vredjate...

Brate, ne vredjam ja nikog, samo sam rekao da nije bila nikakva selekcija da bi se odabralo 5-6 ljudi koji ce da igraju to sranje, a ovi MOZGOVI koji su mene napusili verovatno svoje mesto medju tih 5-6 traze na taj nacin, jebem li ga, i josh ispade kako sam ja rekao da sam ja trebao tamo da budem, hahHahA, debili... Opet cu pomenuti nation, momci bi se barem potrudili da odigraju kako treba, a vezbali bi 100% za tako nesto!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...