Jump to content

WTS Account


SpiRo

Recommended Posts

Prodao bi moj akaunt na kom je ceo epik opremljen lvl 80 Human Rogue - Auchindoun - PVP Realm

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...oun&n=Spiro

Znachi Rogue je ceo epik opremljen, vecina Deadly PVP itema i 6 PVE itema, ima LW i Skinning maksimalan sa svim WOTLK epik receptima, ima Flying epic mount za Northerend i Black War Bear.

Imam sve podatke o akauntu, akaunt nikada nije bio hakovan niti banovan.

Ostale informacije mogu se videti na linku ili mozete mene pitati.

Kontakt: 0643436736

Cena: 150e

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

a gde ti je msn?:)

Kliknes na moj nick pa tamo vidis msn.

200e

ajde moj dobri ... nama su plate toliko, to mozes da prodas evropljanima toliko .. kontaktiraj onog sto prodaje strancima mozda uzmes i vise.

Iskreno 200e sam ti rekao zato sto si me smorio sa izjavom mnogo PVP itema pa ti ne odgovara.. Boli me kurac ako idioti misle da je teze ubijat bezumne kompjutere nego prave igrache i ako im to stvara satisfakciju.

Ja sam postavio koju opremu poseduje rogue. Ko ne zeli PVP opremu neka mi uopste ne salje nikave pridike. Neka kupi igru i neka leveluje svog roga do full epic opreme pa neka ga proda za 100e.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Kliknes na moj nick pa tamo vidis msn.

Iskreno 200e sam ti rekao zato sto si me smorio sa izjavom mnogo PVP itema pa ti ne odgovara.. Boli me kurac ako idioti misle da je teze ubijat bezumne kompjutere nego prave igrache i ako im to stvara satisfakciju.

Ja sam postavio koju opremu poseduje rogue. Ko ne zeli PVP opremu neka mi uopste ne salje nikave pridike. Neka kupi igru i neka leveluje svog roga do full epic opreme pa neka ga proda za 100e.

aha , pa prodiao si ga onda haha [xx(]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...