Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lep tenis stvarno

VAMOS NOLE :))))

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

+1 doco

lep tenis, ali stvarno prva 2 gema u 3. setu su ja mislim najveca teniska nepravda koju sam video do sad :/

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

mnogo dobar tenis se igrao,stvarno.

i sto kazes,prva 2 gema u 3. setu su bila toliko srecna za Nadala,da realno nije mogao Nole da se vrati...

ali odusevio me je Novak kako je hrabro i odlucno igrao...napadao je,borio se,menjao tempo,svaka mu cast na ovom mecu!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

i da nije imao srece dobio bi opet noleta..... zar ne vidite u kakvoj jezivoj fizickoj spremi je prokleti mali spanski gorilko?

Jebeno PUCA od kondicije, samo mu fale plavichasti oblaci chakre da lebde oko njega, ko u svakoj postenoj animi. [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jbg shteta

malo baksuz, malo plavichasti oblaci chakre(^ [:D])a malo je i Nole zajebao nekim nerezonskim drop shotovima kad im vreme nije bilo...kapiram, iz velike Djoletove zelje za pobedom se to deshavalo

GLAVNO: vratio se definitivno onaj ludachki pogled kod Novaka 'SVE CE VAS KARAM'...dobice Nadala na RGu :))

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

dobro je nole igrao. Za promenu, nije bilo pada u psihi kako je mech odmicao. Jedino sto je fizicki raspad u poredjenju i sa Marejem i sa Nadalom, koji izgledaju kao se pucaju nekim stochnim steroidima :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

i da nije imao srece dobio bi opet noleta..... zar ne vidite u kakvoj jezivoj fizickoj spremi je prokleti mali spanski gorilko?

Jebeno PUCA od kondicije, samo mu fale plavichasti oblaci chakre da lebde oko njega, ko u svakoj postenoj animi. [:D]

ma jok... trpijues... vrati tri strane ranije... tenis je za pickice sport :PPP

Link to comment
Share on other sites

Toni Nadal nije srecan zbog rezultata u finalu XD

evo update...

Barcelona

Tipsarevic u drugom kolu, pobedio montanesa valjda...

Troicki+Stepanek pobedili SAFINA I DUSANA VEMICA U DUBLU

PAO SAM SA STOLICE

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

dakle ovo je laz... draw je na zadnjih X turnira napravljen PROTIV viktora troickog, stalno mu zapadaju ISTI likovi

prvo kolo -> victor hanescu

drugo kolo -> juan martin del potro (koji je u prvom kolu slobodan)

trece kolo -> stanislas wawrinka

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

brani brani....rekao marej da je siguran da uzima trece posle turnira......sto je najgore mislim da je u pravu...ali posle toga idu neki turniri gde djokovic brani jako malo poena mislim ...i uskoro federer iza djoke i mareja

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...