Jump to content

ZAradite pare.. Kupujem acc ili wow bc wotlk kljuceve


kachamak

Recommended Posts

Ovde se naprosto postavlja pitanje koliko od njih "svezih" su Kachamakovi altovi [:D]

Neverovatno kako su svi u glas skocili da ga popljuju i tako sebi podignu rejting a zajedno imaju ni 100 postova

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Bah.. ovo je moj brat izjebao nekog lika prvo i ukrao mu Klanrur account.. posle je poqsao da izjebe nekog klinca.. kad sam saznao da je on ovo nalupao sam mu samare .. izvinjavam se... brisite topike

LJudi ne navlacite se na ovo! ! !! Neki moron trebao da kupi account od mene i ja mu dam pass od wowa da udje da vidi.. isti mi bio na msnu i klanruru i on sad koristi moj account i navlaci ljude...

Bah.. ovo je moj brat izjebao nekog lika prvo i ukrao mu Klanrur account.. posle je poqsao da izjebe nekog klinca.. kad sam saznao da je on ovo nalupao sam mu samare .. izvinjavam se... brisite topike

Bannujte debila

Bah.. ovo je moj brat izjebao nekog lika prvo i ukrao mu Klanrur account.. posle je poqsao da izjebe nekog klinca.. kad sam saznao da je on ovo nalupao sam mu samare .. izvinjavam se... brisite topike

e da i jos nesto..Ovaj lik sto je rekao da sam ga scammovao i ostao bez accounta.. nije tako bilo.. to sam bio ja.. On je meni prvo posalo sms da ce da se menja i da mi doplati 55e.. ja nisam imao nikakav info od accounta.. dao sam mu account on je promenio sifru.. dao je i on meni od prista..Nije ni on imao mail itd.. ja sam njemu vratio prista on meni nije ruga.. iznervirao sam se i vratio account na mail..On je rekao da ima sav info od acc al nije imao cim nije mogao da vrati nego sam mu ja dao acc i ostao bez accounta(mogu da se kladim da to niko odavde ne bi uradio al bilo mi ga zao i pogledaj sad opet kenja... a nemam password od maila tako da account stoji i nije u upotrebi duze vreme ..To i moze da se vidi na armory..I recite mi kako sam ja njega zajebao? a on je meni rekao da kad je usao neko mu je whispovao "jesi li zajebao onog prista?" a to nema sanse da je istina.. posto nikog nisam scammovao..samo su mene presli i to 2 puta.. kad sam lakoveran al zaostao nisam imam IQ 114 :D WoW ne igram duze vreme okrenuo sam se ka sportu .. ne treba mi ovo sranje.. BOx pew pew..

Edited by Boki)
Link to comment
Share on other sites

al' kolko moras biti glup da pokusas da scamujes na ruru? Kolko ja poznajem nas mentalitet 99% ljudi bi u slucaju da ih neko ovde scamuje naslo scamera i ubilo boga u njemu. Ne zato sto mu te pare sto je izgubio nesto puno znace vec iz cistog principa i nekog ponosa. Kachamak ako vec zelis da scamujes idi scamuj arape i sheike ;p. Dosta su ne upuceni u igru i samo ih epici pale a kad se namerace na neki imba account pristaju na sve uslove tradea. Pritom su puni ko brod. Neces se ovde najesti scamerskoga hleba..

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bah.. ovo je moj brat izjebao nekog lika prvo i ukrao mu Klanrur account.. posle je poqsao da izjebe nekog klinca.. kad sam saznao da je on ovo nalupao sam mu samare .. izvinjavam se... brisite topike

ja sam trazio ovog lika al nisam ga nasao kao zvao me sa fixnog, posle sam provalio da me zvao sa Halo Govornice, jbga...

Bah.. ovo je moj brat izjebao nekog lika prvo i ukrao mu Klanrur account.. posle je poqsao da izjebe nekog klinca.. kad sam saznao da je on ovo nalupao sam mu samare .. izvinjavam se... brisite topike

brate Urose.. to je onaj sto je stavio gore da sam poqsao da ga scammujem.. Ja stvarno nisam hteo da te scammujem.. video si i sam da sam ostao bez acc i da te nisam lagao da nemam Info.. account sam vratio na mail od kojeg nemam sifru i acc ne postoji.. Brate ne treba scammovati, nismo mi kinezi.. Jebiga ne bi ja ni preporucio da se uopste prodaje/traduje acc.. ima debila.. mada pre svega ne bi preporucio da se igra igrica posto se lako zaludi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...