Jump to content

gold selleri ujedinite se!


Bestwowaccounts.com

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i sta si doruckovo jutros?

Mislis da oni znaju koji je dan danas :P mnogo to malo para nekad je gold isao 2 dinara barem kad sam ja prodavao :) sta je sada 1g - 1din a izgubis ceo dan i molis se bogu da ce neko da ti kupi tih 1golda dnevno, ali kad bi se razvio monopol i stvarno se dnevno prodavalo 2-3k golda to bi vec mogao da bude fini posao cak i da prodas mesecno manje oko 20k i da uzmes 10k dinara hmm to moze lepo da bude :) ajde GL and get a life :)

Link to comment
Share on other sites

hergo ali kad se gold prodavao po 2din=1gold

dnevno si mogao max da uzmes 500-1000gold i to da se useres od farma

sad dva puta skeniraj AH,razmisli malo i obrnuces u 3 sata 2-3k golda

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Mislis da oni znaju koji je dan danas :P mnogo to malo para nekad je gold isao 2 dinara barem kad sam ja prodavao :) sta je sada 1g - 1din a izgubis ceo dan i molis se bogu da ce neko da ti kupi tih 1golda dnevno, ali kad bi se razvio monopol i stvarno se dnevno prodavalo 2-3k golda to bi vec mogao da bude fini posao cak i da prodas mesecno manje oko 20k i da uzmes 10k dinara hmm to moze lepo da bude :) ajde GL and get a life :)

Ako vec oces da pametujes 2-3 sata na AH 2-5k golda u zavisnosti koji je dan sred/cet ftw

Meni je ah ubijanje vremena atm :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sta bi sada sa svima onima koji su se javili samo jedan pm sam dobio...

AJDE SAD SVE bez obzira ko me ima na msnu ko je pricao as mnom ko nije... SVI posaljite PM sa kolicinom golda raspolozivom na prodaju i na kom serveru se nalazi!

u PM dodajte Ime i prezime i broj mobilnog telefona na koji mogu da vam saljem novac preko post neta i user i password akaunta na kom se nalazi gold

prodaja golda ce se odigrati na sledeci nachin...

svako od vas zainteresovanih ce mi dati user i password da bih ja mogao da preuzmem i prosledim trazeni gold kupcu bez obzira na to sta vi radite...

novac za uzeti gold dobijate u roku od 48 sati.

Link to comment
Share on other sites

izvini sto ti ovo kazem jer znam da si pouzdan i to al zar nije logicnije da napravish ti lepo po jednog lika na svakom serveru gde ces imati trgovinu i mesto da ti mi saljemo sve podatke od accounta jednostavno ti posaljemo golde na tvoj karakter

poz

Link to comment
Share on other sites

zar to nemoze da se resi aukcijom ?

postavis item u vrednosti kolko golda imas porudzbinu

naprimer mozes da prodas mojih 10000 zlata , stavis aukciju 1 kozu za 10 k zlata i ja kupim

i nema shanse da blizard provali tj da nas banuje jer nista ilegalno neradimo.

nigde nepise da nesmem da kupim jednu kozu za 10 k zlata

Link to comment
Share on other sites

veruj mi ovo je najjednostavniji nachin... a do sada mi je brdo njih davalo pass i nikad nista nije zafalilo niti se desilo... niti je meni u interesu da se nekom nesto desi... jer onda gubim jednog suplajera minimalno al to bi povuklo chain reaction... tako da sto se toga tiche nema da brines...

a s mog ipa se logovalo jedno 70-90 akaunta od letos... i nikom se nista nije desilo :P

Link to comment
Share on other sites

hmmm evo odgovor na pitanje mislite da blizz nece provaliti logovanje 50 acc sa jednog IP a kako je i igraonicama :P

svako ko je malo baratao sa IP-(ovima) zna da mogu da se menjaju a fala bogu ima puk K.... IP hajdera,pa tako blizz moze da te vidi kao da si iz usa ako znas kako treba,enivej ako nebra kaze da moze onda verovatno moze i bez ovoga,mada bi ja sigurno koristio neki IP hajder za svaki slucaj.

a realno blizz je svestan toga da ljudi igraju sa jednog IPa i to ne 50 ljudi nego negde i po 1000,

pozdrav Maso! :pp

Link to comment
Share on other sites

ajd nemoj te sad da idemo u offtopic drzimo se golda! ko hoce nek salje PM ! samo 3 sam dobio... a milion njih je prdelo kako farmuje po milione golda dnevno

I ostace samo na prdenju .... To sto im se posreci jedan dan da uzmu 2-3k golda ne znaci da to rade svaki dan :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...