Jump to content

Steam server


rbikic

Recommended Posts

malo ti je uopshteno pitanje, ko da si rekao da hocesh da kupish dizelasha i pitao koliko koshta, preko koga se uzima i da li radi dobro :)

prvo da li zhelish da zakupish u zemlji ili u inostranstvu (nemachka?) ?

koliki ti je budzet ?

da li imash neki vid kreditne (odn platne) kartice ili bi placao preko rachuna ?

mi imamo gamehosting server, 30eura je mesechno, placamo ga american express karticom, hostovan je u nemachkoj stim shto mozhe da se digne i u nekoj od drugih pet zemalja (francuska, holandija, italija, shvedska i danska) po potrebi, vrlo jednostavno putem web interfejsa. ping na nemachkom nam je 35-40 sa adsl-a i sbb kablovske iz beograda, radi perfektno. ako vam je 30e mnogo ima i jeftinijih varijanti nemachkih servera, reci koliki vam je budzet pa mogu da ti dam josh neki predlog.

www.game-hosting.com

ako planirate da igrate iskljuchivo sa domacim ekipama onda je mozhda bolja varijanta da zakupite server kod nas u zemlji, jeftinije je, jednostavnije za placanje i bice vam manji ping (posebno bitno ako imate skrnav net). ja imam iskustva samo sa kgb-hostingom koji ima isto jako dobre servere, oko 10 ping sa sbb-a, ne znam koja je cena al chini mi se da je oko 15e. placanje ide preko rachuna.

www.kgb-hosting.com

edit: e da, poshto vidim da nisi naglasio, mozhda i najvazhnije pitanje, da li te zanima PUBLIC ili CW server ? mada ako je PUB onda je definitivno najisplativija varijanta hostovanje u zemlji, jer su preko cene dosta jache a i ping bi generalno bio dosta veci za nashe igrache.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

evo malo opshirnije :))

budzet me ne zanima samo da nije iznad nekih 40evra

treba mi STEAM CW i planiram da igramo sa stranim ekipama...

kreditnu karticu imam, sve varjante placanja su mi pristupachne...

dakle, hocu neku preporuku... Shta ti mislish da je najbolje u ovom slucaju ?

:: Name: Relja Bikic

:: Handle: m!sk

Link to comment
Share on other sites

evo malo opshirnije :))

budzet me ne zanima samo da nije iznad nekih 40evra

treba mi STEAM CW i planiram da igramo sa stranim ekipama...

kreditnu karticu imam, sve varjante placanja su mi pristupachne...

dakle, hocu neku preporuku... Shta ti mislish da je najbolje u ovom slucaju ?

gh.de MAJKA

:)

pravac www.game-hosting.com i ne razmishljaj dalje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...