Jump to content

Jel bi imalo interesovanih ekipa


Lunat1x

Recommended Posts

Znate momci, ovo sve sto vi pricate samo govori koliki ste vi ne srbi i koliki ste materijalisti i korumpirani tipovi... Ne mogu da verujem da ovde hvalite pokusaj organizacije nekog turnira, na kome ce vecina nagradnog fonda biti finansirana od nekog lokaolnog narko dilera, sve u svrsi pokazivanja pred ocima javnosti kako su korumpirani srbi dosli u Pristinu kod nekog albanca na turnir, pitajte malo ljude koji su izbegli odozdo dal bi vam pozeleli da odete dole, ja sam 5 meseci bio na kopnenoj zoni bezbednosti u sklopu Vranjskog korpusa, 2004. tad su mi cetiri druga izgubila zivot od siptarske mine... A vi lako zaboravljate ono lomnjenje krsta sa pravoslavne crkve i one masovne grobnice... Bravo srbi sad ste se pokazali, necu nikog da prozivam preko neta, isto tako ocekujem da i meni sve to kazete u lice... shmekeri!!! Ubijaju se klinci zbog prekih pogleda i zbog nekih ribica koje nisu vredne nicega, a ocekujete do jaja organizaciju bez incidenta na kosovu i metohiji... Pa zar vas sama cinjenica da ce neko da vas cuva i prati non stop ne navodi da se zapitate sta cete vi dole... pola vas i ne zna kako to tamo izgleda!

PLACI SRBIJO SA OVAKVIM SRBIMA, kad ste se nakotili ovoliko nije mi jasno!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ajde bre nemoj da pricate gluposti i da se zajebavate ozb je tema pogotovo ko hoce tamo da ide!!

imam par pitanja, u kom delu pristine se igra turnir? se igra jel ce biti jos srpskih ekipa iz pristine?

gennome ne kapiras razloge zasto bi neko isao dole, sigurno ne iz tog razloga kojeg si naveo

i da sa kassadom se slazem 200 posto! !

Edited by DYLE
Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

ne plashim se ja onih koji su politichki opredeljeni...nego oni koji se bave biznisom organa i tako tim stvarima koje realno politika ne zanima ni ni. mogu ja da treniram josh 50 godina i borilachke veshtine i da vodim chuk norisa sa sobom ali ljudi...koji vam je tuki dzaba vam cs ako cete non stop da zverate ko ce da vas bocne ta tane ili da vas gepekuju...nije to to...odesh i u neku drugu zemlju pa ti nije ok jer se ne osecash prijatno a ne ovo gde si neprijatelj.

ziveo sam u grachanici znam celu prichu o ljudima tamo, ljudi su u 12 kvadrata od kontejnera koji su opet u nekom boxu "bezbedni", a za ovo van da mi garantuje neki shipac koji u americi ne bi bio punoletan, okachite machku od rep, jeste sve to lepo i slatko eurici, ako se vratite uber pownage priche

ne verujem shiptarima ma koliko primamljivo i lepo zvuchalo ali nema bre vishe tu nekog laznog liberalizma i demokratije, moje mrtve niko nece podici kao ni njihove, tako da ko ide neka mu je srecan put i ziv bio pa se vratio!

mozete da prdite da ovo nema veze sa politikom ali razmislite dobro da li bi bili toliko naivni da zbog cs-a i shto kaze gennom krvavog novca rizikovali bash toliko sa ljudima koje boli uvo za cs!?

uzdravlje!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...