Jump to content

Vatromet


Recommended Posts

Ili ako te mrzi da se zezas po gradu , sacekaj novogodisnji vasar , bice odlicnih prodavnica pirotehnike

Btw koja vrsta vatrometa te zanima ?

Rakete ili neke druge gluposti?

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@Mohi

si siguran da je to potrebno? Prosle godine drustvo je spiskalo ogromnu kolicinu vatrometa i niko se nije bunio

Ipak se ocekuje da bude explozija na sve strane :))

Bolje obavesti komsije (pogotovo ako imas neko leglo penzosa u okolini koji jedva cekaju da okrenu 92 i da se bune za nesto )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

u cemu je draz ako obavestis polumrtve raspale retardirane komsije tog profila :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@Mohi

si siguran da je to potrebno? Prosle godine drustvo je spiskalo ogromnu kolicinu vatrometa i niko se nije bunio

Ipak se ocekuje da bude explozija na sve strane :))

Bolje obavesti komsije (pogotovo ako imas neko leglo penzosa u okolini koji jedva cekaju da okrenu 92 i da se bune za nesto )

Pa ne znam sigurno zato sam mu rekao da proveri posto nam je kad smo nekom prilikom pravili vatromet neki cuvar parkinga valjda rekao da sakrijemo ostatke i da palimo posle zbog murije kao itd itd ... mozda sere lik nemam pojma nikad me nije interesovalo previse da se raspitam, a ako planiraju bash neko otkidanje kontam moze da proveri + kapiram da je to fazon kao prijavljivanje zhurke ... ono tu i tu ce biti zurka-buka/vatromet fazon ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@Vlada

bas zato i moras da ih obavestis jer jedva cekaju nesto "neobicno da se desi" i da okrenu 92 kako bi imali nekoga da ih slusa dok kukaju na divlju omladinu blablabla (znas verovatno prichu) vecina ljudi su ili odvaljeni od pica , ili su sa ribama tako da ih boli sta se desava oko njih , tako da su jedini problem penzosi

@Mohi

klasika je da cuvari parkinga imaju takve neke price , samo da bi sklonili ljude sa tog prostora :D

Snajper je malo (vise) skup za razliku od ostalih (Govorim za sam vatromet , za ostalu robu koju prodaju neam pojma) jer su ipak na udarnoj lokaciji

U Zarkovu ima Arsenal , gde dobar broj ljudi iz moje okoline nabavlja pirotehniku,ali opet vredi sacekati sajam uvek su bile neke brutalne akcije (za 50 evra dobijes 3 ZOMG rakete koje mogu da sluze kao osvetljenje u radijusu od nekoliko desetina metara :D )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

prodavnica Snajper na zezenjaku

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...