Jump to content

Problem, pomozite molim vas


Recommended Posts

Ljudi, ovako... Izgubio sam papirice na kojima su bili ispisani cd-keyovi, a sad sam kupio novi PC, pa htedoh da installiram wc3 na novi comp ali nemam cd-keyove cuo sam da mogu da resim ovaj problem da pronadjem te cd-keyove pomocu nekog programa ili slicno, posto da ne dajem opet 20eura za te stvari, humani ljudi molim vas pomozite ^^ Hvala unapred! Ko mi da resenje dobija 200 din kredita:D

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu.Od ortaka sam uzeo originalni WC3 TFT,tj iskopirao sam ga,da bi picio dotu na gareni.Sad se desilo neko sranje,jer kad hocu da pokrenem igru kaze mi da ne moze da pronajde War3.exe.Kad odem u folder taj fail mi je bez ikonice i pise samo war3.

Sad,ima li resenja za ovo???

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Mozes da igras sto da ne,skoro sve blizardove igrice mozes da kopiras sa jedne pozicije na drugu ako su instalirane,odi u garenu,setings,izaberi igricu(u tvom slucaju war3 rpg ako zelis dotu ili sta vec),pa browse,nadjes war3.exe,open>OK,I gl/hf!

Nisi me skontao.Uradio sam ja to ali,war mi ne radi.

Sve je bilo normalno iskopirano.Jebes ga kopiracu opet.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu.Od ortaka sam uzeo originalni WC3 TFT,tj iskopirao sam ga,da bi picio dotu na gareni.Sad se desilo neko sranje,jer kad hocu da pokrenem igru kaze mi da ne moze da pronajde War3.exe.Kad odem u folder taj fail mi je bez ikonice i pise samo war3.

Sad,ima li resenja za ovo???

Meni se desila slicna stvar ali u mom slucaju je war.exe bio zarazen

virusom pa ga je nod32 nesto sjebao u svakom slucaju mala sansa

da je isto i kod tebe ali ipak proweri....

Edited by foxs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...