Jump to content

Turnir u Lanu Counter Strike 1,6


TRBA

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E sad ovako da vam objasnim zasto 3000dinara ucesce a ne 1500 recimo dolazim iz Beograda karta tamo i nazad vozom mi je 600 dinara, placam ucesce kod vas 300 dinara, treba mi za bar 2 taxi-a u novom sadu 400 dinara,da imam 2 obroka je 300 dinara, da odem u kafic da popijem nesto posto ne mogu da blejim u igraoni je 400 dinara(2/3 puta da odem) TO JE SVE MINIMANALAC a taj minimalac izadje ovako 600+300+400+300+400=2000 dinara ~~~ planirate da prvo mesto bude od 10-12k dinara i ja treba da se cimam ceo dan se igram da bi osvojio STA ?!?!?! NISTA JOS DA BUDEM U GUBITKU! Dajte da ne kazem klinci nemojte izmisljati toplu vodu nego stavite 3k dinara upad mi smo malo stariji/iskusniji.

toliko.

Slazem se sa seway po prvi put u zivotu... Samo da ga ispravim karta do NS iz Beograda nije 600 za tamo i nazad nego max 150-200 din, i to ako naleti ridza, znam to svake nedelje palim kod ribe za ns... Al za ostalo si u pravu...

E momci, veceras sam prvi put procitao topic od prvog posta pa ovo je smejurija teska sta se sve pisalo, LOLCHINA, majke mi!!! Nego, momci iz orga. Nije ni blam ni sramota da ste napisali ovde na ruru, tipa: Ljudi, aj dajte neki savet kako da ovo odradimo skroz dobro i da sve bude kako treba... Pa bi se onda verovatno i neko od ovih spamera zainteresovao za help... Sale prwi, brate, sve sto vam nije jasno kako i sta pitajte starije likove koji malo mnogo vise igraju cs od vas... U svakom slucaju zelim da vam turnus prodje do jaja!!! Vidimo se tamo momcovi!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Proto e desi e tebratorimaxmatoritebratori? :*

@ turnis : gl

……………./´¯/)

……………/…./

…………../…./

……../´¯/’..’/´¯¯`·¸

…../’/../…./……./¨¯\

…(’(…………. ¯~/’..’)

….\…………….’…../

…..’\'……………_.·´

…….\…………..(

……..\…………..\

Link to comment
Share on other sites

Ovo je toliko tragikomicno da cu morati da napisem pesmu u kojoj cu opisati celu situaciju. Jedan ep o papazjaniji na klanruru koju su napravila dva besna i nepismena klinca iz predgradja Novog Sada. Sve u svemu, koliko sam ja shvatio, ima da vas zatvore u taj cumez, ugase svetlo i pocnu sve da vas biju po glavu 'ladnim tastaturama od 200 kinti sve dok vam pena na usta ne izadje. Onda ce da vam povade bubrege i uzmu sve pare. A od kantera ce biti K. Ili to ili ce besna masa sacinjena od potencijalnih proovaca srpske kanter strajk scene na vreme da shvati sta se zbiva i iskoristi svoje kablove od mx miseva da obesi Gileta i njegovog kompanjona Trbu o neku banderu na skveru SK predgradja. Ako ono ima skver. Ako nema moze i na pijacu.

Nostradamus je ovo davno predvideo.

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

Ovo je toliko tragikomicno da cu morati da napisem pesmu u kojoj cu opisati celu situaciju. Jedan ep o papazjaniji na klanruru koju su napravila dva besna i nepismena klinca iz predgradja Novog Sada. Sve u svemu, koliko sam ja shvatio, ima da vas zatvore u taj cumez, ugase svetlo i pocnu sve da vas biju po glavu 'ladnim tastaturama od 200 kinti sve dok vam pena na usta ne izadje. Onda ce da vam povade bubrege i uzmu sve pare. A od kantera ce biti K. Ili to ili ce besna masa sacinjena od potencijalnih proovaca srpske kanter strajk scene na vreme da shvati sta se zbiva i iskoristi svoje kablove od mx miseva da obesi Gileta i njegovog kompanjona Trbu o neku banderu na skveru SK predgradja. Ako ono ima skver. Ako nema moze i na pijacu.

Nostradamus je ovo davno predvideo.

Decko ti stvarno treba da se lecis... Majke mi!!! Nemam reci, odakle se u srbiji nakotise ovolike spodobe meni nije jasno!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

e :D kali :D sto :D spominjes :D to :D ponadao :D sam :D se :D da :D je :D zaboravio :D :(

Morace sale da spremi gajbu ladnog piva i da mu sune corbu u rezervoar do vrha... I da plati ufur na turnir i da placa has i ceps ceo dan, i da nam da gajbu gde da prenocimo, jel ce ovo da se igra 2 dana UBITE ME SVI TAMO ako se odigra za jedan dan...

A povukao je sale challenge... tako da, idemo da igramo kanter!!! Sto ne znaci da treba da me h8 posle ovog spama!!!

JEL TAKO SALE!!!!!!!!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...