Jump to content

Role-Playing server.


Paja

Recommended Posts

Posto svaki dan gledam ista 3 topica koji se smenjuju na ovom forumu, aj malo da se aktiviramo.

Jel igra neko na Role-Playing serverima? Da li je neko igrao mozda ranije?

Kakvi su utisci?

Ja se secam starih UO dana gde sam bio na RP serveru, i mogu da kazem da mi je bilo extra. E sad, nisam nikada probao RP u WoW-u, pa me cisto zanima kako je.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja dok sam igrao, napravih jedan dan lika na RP serveru, Argent Dawn [EU], odem u Goldshire, ono je strasno, nigde vise jebacine i kojekakvih mracnih vitezova i princeza u zivotu nisam video. Crko sam od smeha! :DD A sto ima vukodlaka, vampira i polu humana polu elfova, ajoj!

 

 

Link to comment
Share on other sites

A za sta vrhunski brate? Samo neki polu-elf-polu-human-sve-mi-zivo-pobili-imam-oziljak-trazim-osvetu-vodja-sam-armije-dobra likovi? :((

Barem sam ja na takve naletao.

U svakom slucaju na ostalim serverima su "LOL OMG ROFLMAO LAZORS PEW PEW PWNAGE!" likovi u velikoj vecini. I sto ih duze gledam sve je veca zelja za nanosenjem bola doticnima.

Link to comment
Share on other sites

Nikada nisam igrao roleplaying i te fore u ril lajfu, niti D&D etc pa sam automatski napravio sve charove u wowu na PvP serverima ali...

Iako bih radije igrao sa RP igrachima nego sa "OLOLO ZOMG YA PHAILED IN LIAF N I R PWN" dechurlijom na PvP serverima... nekako sam uvek imao chudan osetjaj i "prenos blama" u stomaku svaki put kada sam i pomislio da napravim charactera na RP serveru. :o) Valjda tju jednog dana skupiti dovoljno hrabrosti i probati da pikam tamo, ko zna... mozda se i uklopim. :)

Link to comment
Share on other sites

Mozda ste vi donekle u pravu, al opet, na PvP serveru likovi ne tripuju da su im oca i mater pobili i da su oni opaki vitezovi sa macem od 3 metra, il oni sto se pretvaraju u vukodlake kad je 00:00 : DD

Ne znam, mozda gresim, mozda sam naletao na pogresne ljude, al takav sam utisak stekao o RP serverima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nisu to "pogresni ljudi" ili sta vec mislis, to je upravo essence RP servera :).

Uzivis se skroz u ulogu, prenosis pricu svog karaktera. Znaci to je bas za one ljude koji igraju da bi "otisli u neki drugi svet", samo sto ti RP daje potpunu slobodu da se uneses.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

To u redu, nego ti kazem za one likove koji sa svojim RPem izlaze iz okvira tog sveta, na primer ti vukodlaci i ta sranja. I likovi lako prisvajaju titule, tipa, Sin Arthasov ili tako neke fore, znaci dokle god je to u okviru igre, donekle je ok, al kad likovi pocnu da se igraju sa genima Spajdermena i Wolverina u WoWu, e to nije dobro : ))

 

 

Link to comment
Share on other sites

naisao si na pogresne ljude :)

znam da sam se bas dobro zabavljao sa lunar hooves, tauren only rp guild :P

ti ljudi "OMG JA SAM ARTASOV SIN I SARGERASOVA KEVA LOL" su debili, kojih ima na svakom serveru i to u daleko vecem broju

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Izgubili ste se. Argent Dawn je server vrhunskog kvaliteta. Ne morate da roleplay-ujete ako necete. Samo se ponasajte normalno, pricate normalno i to je to. Nema u LFGu onog fazona "I'm searching for a brave warrior to join me on my conquest of Scholomance". Nego samo napisu standardno "LF1M tank Scholo.

I 80% ljudi je uvek spremno da pomogne...

Ja igram druid NE 57, alt, na Argent Dawnu - Saysi.

Link to comment
Share on other sites

Izgubili ste se. Argent Dawn je server vrhunskog kvaliteta. Ne morate da roleplay-ujete ako necete. Samo se ponasajte normalno, pricate normalno i to je to. Nema u LFGu onog fazona "I'm searching for a brave warrior to join me on my conquest of Scholomance". Nego samo napisu standardno "LF1M tank Scholo.

I 80% ljudi je uvek spremno da pomogne...

Ja igram druid NE 57, alt, na Argent Dawnu - Saysi.

[roflmao]

sjajno ime za rppvp...

do jaja...

Link to comment
Share on other sites

Kad sam prvi put napravio lika na Argent Dawnu, doshao u silvermoon, vidim niko nije na monutu, u svi lezherno walkuju kroz grad, pa makar morali stici na drugi kraj, ljudi sede na klupama po gradu, u innovima i druzhe se, undead se udvaraju jedni drugima, /me emotes na sve strane...

Kad ste na RP serveru, niste 22yo male iz beograda koji igra druida, vi ste hiljadu ili vec koliko godina stari elf, sa svojim osobinama i naravi, i to se u principu odrazhava na gotovo sve shto radite u igri.

Generalno mashtovitije okruzhenje, kazhem mozhesh da sednesh na klupu u gradu, chekash da ti se neko pridruzhi i onda provedesh sat vremena caskajuci sa njim, sve potpuno spontano, i sve naravno 'in charracter'. Ima ljudi koji to rade po ceo dan, a RP se mozhe odvijati i izvan gradova, uz questove, instance...

Mozhe opushteno da se igra i bez svega toga, ali je to fokus RP servera, a Argent Dawn vazhi za jedan od kvalitetnijih. Probao sam bio na Ravenholdt (RP-PvP) i nije bilo ni izbliza kao na Argentu...

enxa.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...