Jump to content

Garena Gold Member dostupan u Srbiji!


Phasmatis

Recommended Posts

Nisam ni mislio samo 200 da dam.

Pa znas kako da zivis u Beogradu pa da ti ponudim da izvrsimo razmenu u nekoj igraoni i to samo za veci broj meseci. Ili recimo ako imas nekoga u Beogradu ko bi to mogao da odradi umesto tebe u protivnom nemogu nista vise da uradim da bih te ubedio da nije prevara. Jedino kao sto sam rekao da kontaktiras nekog od kupaca koji su postovali na treadu koji sam prethodno linkovao. Btw garena gm poskupljuje duplo ovih dana. Moje misljenje je da ne bi trebali da poskupe ali jbg oni gledaju u globalu a vrednost dolara u Nemackoj i u Srbiji ne moze da se poredi.

Edited by Phasmatis
Link to comment
Share on other sites

Kao sto je najavljivano Garena polako povlaci trenutne cene gold membera i uvodi nove. Naime, od utorka 25.11. Garena u svojoj ponudi nema vise 1mesec gold membera. Za sada su jos u prodaji 3,6 i 12 meseci gold member po starim cenama. Kada ce prekinuti prodaju ovih paketa i uvesti nove, duplo vece cene josuvek se ne zna. Ako jos nekog zanima da kupi gm po starim cenama neka pozuri.

Edited by Phasmatis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...