Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

barcas

pozdravio te moj retard friendly zmaj

heryq0.th.jpg

kad budes mogo pola achivment da uradis koji trebaju za njega ces moci da dignes 2 prsta da mi se obratis

To i jos neke stvari je samo dokaz da u WoW vise nije bitno kakav si igrac vec samo koliko vremena si spreman da potrosis. Ja kad sam imao vremena pre tbc-a sam ubio sve bosseve sem kel'thuzada (nije ga ubila gilda) i c'thuna (ubila ga gilda, ja nisam bio online) ali tada nije bilo achievement poena kojima se ti toliko ponosis.

Pikavac, sada mozes da siris muda ovde i da budes "omfg leet", jer imas vremena da nolajfujes i da radis content koji je sve samo ne zajeban. Samo problem je sto te ja znam i kad si pocinjao da igras WoW i jedan si od retkih koji su bili obelezni kao "only group once with this guy" ljudi. Da ti prevedem, sa tobom se jednom islo u grupu i nikad vise.

Tako da sumiramo, kad ne budes vise toliki retard mozes da dignes 2 prsta i da mi se obratis, do tada uzivaj u "time to time" pljuvanju od mene na tvoje retardirane "nerd rage" opaske.

PS- E da ne zaboravim, kad budes imao reputaciju odlicnog igraca kao ja (i budes pozvan u gildu kao zeleno plavi rogue pravo u BWL i uradis server 2nd Nefarian kill) ili kad kao zeleno plavi rogue sa Gutripper i Shadowblade nozevima lvl 58 dobijes u duelu full tier 1 warrior-a sa sulfuras-om onda mozes da se ponosis kako si igracina. Do tada si samo jos jedan random nolajfer sa 3000 achievement poena.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

pa prosto sam znao da se ukpalas u profil igracine sa haomarusha od pre 3 ipo godine

sve neverovatni pve-eri koji su znali taktike u ubrsu jer su dan pre toga bili u istom i onda prosipali pamet nekome ko je tu prvi put

ili nedaj boze da needujem na cloth neki levi koji ima potpuno iste statsove za svakog cloth usera u to vreme posto je to kaznjivo smrcu po pravilima haomarush pro ljudi

i naravno da je sve u vremenu time is money lepo kazu goblini tako je sve i u zivotu pa nikom nista ako nemas vremena nemoj da igras

to ti je odgovor na nivou ako nema hardcora da ja prekinem da igram igru

za deo u kome se hvalis kako su te primili u guild neki nije ni vredan odgovora posto je jako tuzan

a to sto si ubio warriora bez geara samo potvrdjuje tvrdnje u skillu juce i danas o cemu se i prica ovde sam sebe zakopavas time sto potvrdujes da je tako a posle toga branis da neko ko igra manje i slabije treba da se zalzuje iste nagrade

i da achivment poena imam skoro 6k a ne 3k

Link to comment
Share on other sites

pa prosto sam znao da se ukpalas u profil igracine sa haomarusha od pre 3 ipo godine

sve neverovatni pve-eri koji su znali taktike u ubrsu jer su dan pre toga bili u istom i onda prosipali pamet nekome ko je tu prvi put

ili nedaj boze da needujem na cloth neki levi koji ima potpuno iste statsove za svakog cloth usera u to vreme posto je to kaznjivo smrcu po pravilima haomarush pro ljudi

i naravno da je sve u vremenu time is money lepo kazu goblini tako je sve i u zivotu pa nikom nista ako nemas vremena nemoj da igras

to ti je odgovor na nivou ako nema hardcora da ja prekinem da igram igru

za deo u kome se hvalis kako su te primili u guild neki nije ni vredan odgovora posto je jako tuzan

a to sto si ubio warriora bez geara samo potvrdjuje tvrdnje u skillu juce i danas o cemu se i prica ovde sam sebe zakopavas time sto potvrdujes da je tako a posle toga branis da neko ko igra manje i slabije treba da se zalzuje iste nagrade

i da achivment poena imam skoro 6k a ne 3k

jel to znaci da si najveci retard?

or wat?

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ukapirao, a mrzelo me da chitam mnogo, lik pljuje Killy-ja zato shto je ovaj "preshao igru" dok se ujedno zhali shto svaki casual mozhe ubiti nekog tamo 25man bossa.

A onda odgovara postom kako je on bio kuronja pre wotlk i pre bc.

Moj mali mozak je doshao do zakljuchka da random lik zavidi Killygoru.

Je l' sam dobro ukapirao?

Edit:

Prime, ne prdi, uplati wow i aj da hilujesh. \o/

Ili specc retri i idemo da oneshottujemo po TuTu arenama. :P

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

barcas

pozdravio te moj retard friendly zmaj

heryq0.th.jpg

kad budes mogo pola achivment da uradis koji trebaju za njega ces moci da dignes 2 prsta da mi se obratis

Mogo = Mogao

Achivment = Achievement

Struktura recenica ti isto nije bas najbolja, SEDI JEDAN.

Igra je sada casual friendly, svi mogu da vide sve, a "difficulty" level dobijas ispunjavanjem achievementa. Neko se cima, nekoga zabole, a neko ih dobije samo jer odigra dobro. Na kraju velika vecina ljudi je zadovoljna (=$$$$$$ za blizzard) i svako ima po nesto.

Taj drake dobiti je realno lako, samo da napravis setup i da gruvas, samo ti treba vreme. Mene iskreno mrzi, najmanji problem kada budem imao neku zelju da se kurchim da i to odradim sa odabranom ekipicom, vec sam se iscimao dosta za neke rep grindove i loremastera.

Takodje Killy, mozda bi zeleo da resocketujes opremu, smrde ti gemovi na jeftino, pa jebeni miner si pobogu, a provereno znas i nekog JCera koji moze da ti prospecta za dzhaba. Takodje Def cap je 540, tako da imas dosta ratinga koji mozes da convertujes u nesto drugo. Trece, enchantovi i gemovi koje si stavio apsolutno su nepovezani sa prot "zahtevima" trenutno. Spec necu da ti diram, iako moze bolje da se uradi od toga.

I nad glavatim bajom ima jos glavatiji baja, l2p.

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

/popcorn

IBTL

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

pa prosto sam znao da se ukpalas u profil igracine sa haomarusha od pre 3 ipo godine

sve neverovatni pve-eri koji su znali taktike u ubrsu jer su dan pre toga bili u istom i onda prosipali pamet nekome ko je tu prvi put

ili nedaj boze da needujem na cloth neki levi koji ima potpuno iste statsove za svakog cloth usera u to vreme posto je to kaznjivo smrcu po pravilima haomarush pro ljudi

i naravno da je sve u vremenu time is money lepo kazu goblini tako je sve i u zivotu pa nikom nista ako nemas vremena nemoj da igras

to ti je odgovor na nivou ako nema hardcora da ja prekinem da igram igru

za deo u kome se hvalis kako su te primili u guild neki nije ni vredan odgovora posto je jako tuzan

a to sto si ubio warriora bez geara samo potvrdjuje tvrdnje u skillu juce i danas o cemu se i prica ovde sam sebe zakopavas time sto potvrdujes da je tako a posle toga branis da neko ko igra manje i slabije treba da se zalzuje iste nagrade

i da achivment poena imam skoro 6k a ne 3k

Za deo kako se "hvalim" da su me primili u neki guild ne mozes da odgovoris posto kako i sam "priznajes" u ovoj pateticnoj jadikovci koju si napisao gore bio si (a verujem i ostao) katastrofalan igrac. Samim time za tebe jedna narodna umotvorina "Kiselo je grozdje". Problem je izgleda u tome da se ti ne uklapas u profil igracine od pre 3 i po godine. Pre ce biti da se iz vremena kad je WoW zahtevao I vreme I skill ti uklapas u profil "omfg not him" igraca.

To sto sam ja ubio warrior-a bez gear-a (a tada ja warrior bio "rogue killer" klasa; i ne to nije bilo pre world of roguecraft vec mnogo posle toga), a vazio je za solidnog igraca samo dokazuje da sam ja tada bio dobar igrac (zajedno sa jos nekim drugim argumentima). Tako da batali me tih "logickih" zamki i zamena teze, ja to sto mi ti podmeces nisam povtrdjivao.

Ono sto meni smeta je to sto znam kakav si igrac i sto si sada za sebe umislio da si "imba pro" i sad ti kao smeta sto WoW nije hardcore igra. Kad je bila hardcore imao si i vise nego dovoljno vremena da nasiljis dovoljno svoj "e-peen", samo jebi ga sad je kasno. WoW se razvodnjio, sad vecina ljudi moze da radi ono sto je pre bilo usko rezervisano za nekih 5% igraca po serveru. Pomiri se sa tim da to sto ti blejis u WoW-u 15 sati i izigravas elitu sad radi i ostatak servera tako da bi bilo na mestu da regulises malo svoje frustracije oko toga sto se opet ne istices. Eto za utehu bar si nekad imao status jednog od najgorih igraca na serveru, a verovatno i sire.

Ja nemam vremena da sad igram igru, ali na nju trosim ovo malo slobodnog vremena sto imam i fino se zabavljam. Tako da meni trenutno ovakav WoW bas pasuje.

PS- Ako ti se ne igra vise, a ti prekini onda.

PSS- Sad mi nesto pade na pamet, a sta ces onda da radis tih 15 sati dnevno?

Link to comment
Share on other sites

ja ovde jednostavno moram da se nadovezem!

CIRA PROKLETI mi je ninjao magister kapu u scholu !!1111 DIE IN FIRE !

koji ste vi pacijenti svi odreda...svadjate se ko deca...koga zabole vise..ko je sta uradio gde kako kad..bole me..4 godine igrate ovo i jos neprestajete sa retardiranim raspravama koje nevode nikuda..

T_T

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...