Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jel istina ovo za Frostmane? I zar nema odavde dosta mase koji su ally tamo?

Edit: Typo

"Odavde" je rur jelte.

Najvise Srba ima na Frostmane serveru, cenim vise nego na Sylvanas. Kada je WoW tek trebao da izadje, pre kolko vec, 4-5 godina, dosta ljudi se skupilo i napravilo WSG (Warcraft Serbian Guild) sa ciljem da okupe sve igrace sa naseg podneblja i organizuju ih u jedan dobar, jak gild. Izabrali su Dragonmaw server, za igrace koji ce pikati alijansu, i Sylvanas, za one druge, odnosno hordase. Nazalost, gild se raspao posle nekog vremena i igraci su se rasturili po najjacim gildovima.

Druze, nisam ni rekao da je to masa sa RuRa, vec potpuno druga ekipa, u kojoj su bili Qzma, Anarion (class leader jednog od najjacih gildova na Frostmaneu), mozda cak i Gale, ne secam se vise. Uglavnom, da je ekipa ostala u istom sastavu, zijan bi pravili. :)

Pa, neko je pitao nesto, ja mu odgovorio, i tako. :) Uglavnom, tebe ne interesuje, nekog drugog interesuje, i tako. :)

Ja troll? Znam zasto sam ga napushio za reklamiranje qzme i ekipe, a troll je on jerbo nije odgovorio na pitanje nego troluje u prazno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Lol pa da to se desava posle instalacije patcha kad pokusam da se logujem^^

Ok namestio sam konacno ako neko bude imao slican problem posto vise od pola US igraca ne moze da igra zbog tog errora, neka skine program koji se zove FixWareout.Sad sam ga instalirao i rebootovao komp i logujem se normalno samo je realmlist prazan ali to nije frka sad ce serveri za koji min up.

Edited by Nobina!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...