Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kily pitanje za tebe,...posto si isti problem imao i ti

Payament Method is blocked ( treba mi za Paid character Transfer ) ali nemoze blokirano je....

I sad zvao je ortak njih i Rekao im sav info od acc itd i likusha kaze e sad posaljite Email -.-

What is the point then? Zvao sam ih da nebi slao mail na koji cu cekati par meseci ....

Sta da radim :P?

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

Kili sto se ponasas kao dete ili random scrub sa foruma koristeci caps ...

Taj bug mi je poznat i ja sam ga imao na 60tom imao sam 2 hand axe skill falio mi 1 za max i nije islo... posle 3 meseca sam se logovao udario moba i dobio skil... i sada mi je ista stvar samo sa 2 hand macevima. Desava se , najbolje je da pitas GMa ako nije debil mocice da restartuje skil pa da ga podigne na taj skill lvl.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

a moram i ja malo nisam dugo

poslao sam tiket sad

jako sam ispizdeo jer stojim i udaram kripove vec 4 sata i nista se ne desava a fali mi 1 skill za koji sam mislio da cemi trebati 5min -.-

... a taj skill ti daje sta konkretno sto provocira tvoju "jako sam ispizdeo reakciju"? 0.04% an crit i nesto na hit i to je tako gamebreaking...

ako 4 sata stojis i udaras mobove ... onda ... ma uostalom ne mogu da objasnjavam.

Link to comment
Share on other sites

25 doh, ocigledno da nisi video moj screenshot sa pre par strana :P

zamenio me je pala tank posle toga sa 3k hpa vise koji bez problema prezivljava

do faze sa zmajevima nismo stigli jos

al resenje je da se radi daily kvest ispred instance u kome se radi potpuno isto sve samo treba vezbati

ono sto je tuzno u celoj prici je 25. novembar koji je sve to uradio na ultra closed beti pre godinu dana i sad se kurce kako urade nesto prvi a sve su to vec uradili odavno samo dosli i izveli opet iz prve

Ma kakva ultra closed beta, 90% naroda se nije logovalo pre nego sto su omogucili premade copy charove, svega nas 10ak levelalo i zezalo se po beti. A to sto su uradili nesto prvi, samo mogu da zahvale tome sto su imali prvi 80ce i samo usli i ocistili, nije da je ijedna instanca teska tbh ;)

To sto su neki ljudi tamo toliki debili, da posle toliko godina ne kapiraju neke mehanike svoje klase ih nije sprecilo, cist dokaz da sve prolazi sada.

Edit: Disregard signu, nije se update, quitao sam 22-23eg nov :)

Edited by zheggy

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...