Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, instaliralo se sve i radi i otisao sam na northrend, ali zasto mi je latency duplo veci i nece da se spusti ? :(

Btw, kako se sad lvluje ? Prvo uradim zapadnu zonu pa odem na istocnu pa se vratim na zapadnu pa na istocnu itd ... ili na jednoj strani ima dovoljno xp od 70og do 80og ?

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

@kibo, cekaj ti stvarno tako jako iscekujes trenutak kada ce oni da objave stagod?....strasno

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Super, instaliralo se sve i radi i otisao sam na northrend, ali zasto mi je latency duplo veci i nece da se spusti ? :(

Btw, kako se sad lvluje ? Prvo uradim zapadnu zonu pa odem na istocnu pa se vratim na zapadnu pa na istocnu itd ... ili na jednoj strani ima dovoljno xp od 70og do 80og ?

lol, pa prvo odes npr u Boring Tundru, pa kad te smori oblas' i / ili questovi, pa ti iz Menethila u'vatis brod za Howling Fjord. Po meni je bolja oblas' Fjord, ali zanimljiviji questovi u Tundri.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

i vitezovi reda zmaja

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ne diraj ga, decko je u pravu ;)

nego evo kad smo vec tu da pomognemo malo...

sistem farmanja reputacije je malo promenjen u wotlku, tako da za farmanje reputacije treba da nosite obavezno TABARD frakcije za koju zelite reputaciju. Evo ovde imate spisak svih itema koja frakcija sta daje, kao i head enchante.

http://www.vitezovi.eu/etc/viewtopic.php?f=28&t=60

Edited by Patrijarh
Link to comment
Share on other sites

Dijete moje Patrijarhu, cim mi obaveze dozvole (Amfilohije, rob Boziji talasa mnogo ovijeh dana) logujem se da osvijestam northrend i ocistim ga od nemrtve pogani :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Quartermaster je u Icecrown, na mapi pise Argent Vanguard. Veteran Crusader Aliocha Segard se zove.

"Sam zavrshio, prvi razred ..shkola je osnovna, a uchiteljica je rekla da napishemo sastav, a ja mnogo volim sastav i josh malo sok"

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

lol

vitezovi imaju sajt rofl :P

posecen je do jaja XD

da nema ovog patrijarha broj posetilaca bi bio ravan 0

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Nevezano za wow, mali offtopic, gledam, ovaj Kibo je jedan od najglupljih clanova bilo kog foruma koji sam ikad posetio.

Fascinantno je koliko promaje duva kroz tu malu supljnu.

Jos ako se pre potpisivao marlen ili marlena, pa to je porazavajuce.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...