Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesi kibo pobedio si u zivotu , pravi si pobednik !

Arena je djubre i dalje , krenuo sa novim timom 15 partija sam u plusu i imam 1491 team i 1550 personal raiting :S ne znam sta da radim , po pobedi uzmem 7 poena a po izgubljenoj mi oduzmu 20-35,tuga jebena..

probaj da naucis da igras?

Sad jedno dobro pitanje.

Da li enhancement ima ikakve sanse u areni?

video sam jednog enha samana od pocetka s5 u areni i to je bio venge gladiator Gs lik trenutno igra na ~1700-1800 sa arcane magom.

po meni najnepopularniji spec od izlazka wotlka - fail

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

zanima me da li postoji neki addon(a da nije bot) koji bi me drzao u igri i kad nisam pored kompa ono da me ne dcuje posle 30min?

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Koja je laz insc i jebene karte kupim za nekih 4k golda matse za 18x darkmoon card i normalno padnu samo 4 noble i to 3x ace vazno da retardirani undead/chaos pada ko lud [:(!]

preskupo placas matse. Ja sinoc za 1500g napravio 10 kartica i od toga 4 nobles :) Dve sto su mi falile i dve duplikat. Sastavio sebi deck a ove dve prodo za po 1200g :) Uzo trinket i 900g \o/ . Inace najisplativije je da milish Adder's toung ako je 35-40g stack. Ove ostale biljke nisu tolko isplative

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...