Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bi iskreno gqutovo posto je to jako retardiran potez od strane tih ljudi koji donose takve odluke

jbg razmisljao sam o tome, ali ima par likova u guildu sto su mi stvarno dragi, a i kome jos treba warrior... svi su puni melee dpsa i tankova... i to jos lik oficir mi kaze da ima oruzja sa str koja su za warriore... a taj mace ili sta je vec ne moze ni da prismrdi tom axeu

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

jbg razmisljao sam o tome, ali ima par likova u guildu sto su mi stvarno dragi, a i kome jos treba warrior... svi su puni melee dpsa i tankova... i to jos lik oficir mi kaze da ima oruzja sa str koja su za warriore... a taj mace ili sta je vec ne moze ni da prismrdi tom axeu

quituj guildu i daj da prodam taj acc :)

Link to comment
Share on other sites

pkdkvw5.th.jpg

ajmo svi da rolamo dkove i da se jebemo u dupe kolektivno ...

i meni ih je pun kurac vise....ajd kad su tankovi pa da ih razumes nego kad pravim neki raid a whisp me 100 DK koji su dps a pravi od 1300-1700 dps ... cast izuzetcima . Slicno je i sa retri paladinima. Meni se svi smejali kad sam pre patcha igro retri a sad sam morao da odem holy da nebi bio jedan od 100 hiljada retardiranih dpsadina.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...