-
Posts
47 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by doppe
-
Kada skupim dovoljan broj postova moći ću da okačim post i u oglasima. Samo da se javim! (ne mogu da startujem topic u oglasima)
-
ako ti se prijave 2 ekipe na konju si ,imas odma finale
-
Tdn magnum doppe bjorn adebisi i sure
-
Tdn magnum doppe bjorn adebisi tba
-
tdn uplatio
-
Pisi Nikokaomi (doppe,miki,ort,p1ka,magnum)
-
wbg prosao
-
jsud/WBG- ttnk NKM - winfaculty to je polufinale ceka se pobednik jsud - wbg
-
Kad ce grupe,satnice?
-
Spremi guzu :D
-
pisi nikokaomi (doppe,miki,p1ka,ort,magnum)
-
Kasnis malo,niko ti ne igra sad 1.6 :)
-
A: 34k - unezvereni 16:3 tlg-mandrils 11:16 unezvereni-tlg 16:14 34k-mandrils 16:11 unezvereni-mandrils 5:16 34k-tlg 16:12 B: IDZUO-tdn 16:1 FORGE-lasthope 16:2 IDZUO-lasthope 16:10 tdn-AF 2:16 tdn-lasthope 15:15 AF-forge 10:16 idzuo-af 12:16 tdn-forge 0:16 idzuo-forge 16:8 lasthope-AF 0:16 C: SBC-ZU 16:4 NBGD-kbp 15:15 NBGD-zu 16:6 SBC-kbp 16:11 NBGD-SBC 12:16 ZU-KBP 13:16 D: Resistance - starosedeoci 6:16 Maddogz-bolecanci 16:3 maddogz-resistance 9:16 bolecanci-starosedeoci // maddogz-starosedeoci 9:16 resistance-bolecanci 16:8
-
Bice promena u grupama da znate,yamato odustao..
-
GRUPA A : 34k unezvereni tlg Mandrills GRUPA B: idzuo forge tdn lasthope AF GRUPA C: SBC kbp nbgd zu GRUPA D: starosedeoci maddogz resistance bolecanci U svakoj grupi prolaze prva 2 1/4 FINALE BO3 A1-C2 - A A2-C1 - B B1-D2 - C B2-D1 - D 1/2 FINALE BO3 A-C - A B-D - B FINALE BO3 A-B GRUPA A: 10:00-10:45 34k-unezvereni 10:00-10:45 tlg-Mandrills 10:45-11:30 unezvereni-tlg 10:45-11:30 34k-Mandrills 11:30-12:15 unezvereni-Mandrills 11:30-12:15 34k-tlg GRUPA B: 10:00-10:45 idzuo-tdn 10:00-10:45 forge-lasthope Slobodna ekipa:AF 10:45-11:30 idzuo-lasthope 10:45-11:30 tdn-AF Slobodna ekipa:FORGE 11:30-12:15 tdn-lasthope 11:30-12:15 AF-FORGE Slobodna ekipa:IDZUO 12:15-13:00 idzuo-AF 12:15-13:00 tdn-FORGE Slobodna ekipa:lasthope 13:00-13:45 idzuo-forge 13:00-13:45 lasthope-AF Slobodna ekipa:TDN GRUPA C: 12:15-13:00 SBC-zu 12:15-13:00 NBGD-kbp 13:00-13:45 NBGD-zu 13:00-13:45 SBC-kbp 13:45-14:30 NBGD-SBC 13:45-14:30 zu-kbp GRUPA D: 13:45-14:30 resistance-starosedeoci 13:45-14:30 maddogz-bolecanci 14:30-15:15 maddogz-resitance 14:30:15:15 bolecanci-starosedeoci 15:15-16:00 maddogz-starosedeoci 15:15-16:00 bolecanci-resistance 1/4 BO3 16:00-18:30 A1-C2 16:00-18:30 A2-C1 18:30-21:00 B1-D2 18:30-21:00 B2-D1 1/2 BO3 21:00-23:30 A-C 21:00-23:30 B-D FINALE BO3 23:30-02:00 A-B Nagrade su: 1.40 000 RSD 2.20 000 RSD
-
Ostavicu i to sutra sve ce biti izbaceno :)
-
Sutra izbacujem grupe popodne ne mogu veceras da stignem jer se jos ekipa ubacilo i bice vise od 16 sutra moram da vidim i bice sutra,nadam se da nije problem,pozdrav.
-
Ma brate igra se u nedelju i to je kraj,tako je.. Veceras cu da okacim grupe i sve..
-
Tako je bilo , obrati se gazdi tom ne meni :) Ima ekipa koje ce doci ne moze svima da se udovolji..Znam da je greska to ali on je to napravio ne ja..Pokuso sam da trazim 2 dana ali ne moze jedva sam izborio 40 racunara bar za grupe da bude.
-
Ljudi morate da shvatite da ne odredjujete ni ja ni vi kad se igra..Covek koji drzi igraonicu ne uzima nikakav novac od ufura a ni ja njemu nije isplatljivo da daje 2 dana igraonicu tako da se igra u nedelju i to je kraj..Zvao sam coveka pricao sam i ne moze subota sta da se radi ko oce neka dodje u nedelju ko ne bice valjda i drugih turnira i zdravo :)
-
Upisi tamo DUNE [ort,pika,doppe,miki,TBA] DOLAZIMO 90%
-
Ne mogu ja tu nista da menjam i to nije do mene covek koji drzi igraonicu tako je odredio Sad cu opet da se cujem sa njim pa cu videti sta mogu da uradim
-
Turnir se igra samo u nedelju grupe ce se igrati na 40 kompjutera a ostalo na 20 sutra ,prekosutra najkasnije izbacujem grupe i satnice
-
Nisam stigo,sve je sredjeno :)