Jump to content

doppe

Level 2
  • Content Count

    46
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

4 Followers

About doppe

  • Rank
    Nemam pravo na custom titulu!
  • Birthday 09/21/1997

Profile

  • Gender
    Male
  • Klan/Tim:
    art011
  • Omiljene igre:
    cs
  • Lokacija:
    srb

Recent Profile Visitors

1,472 profile views
  1. ako ti se prijave 2 ekipe na konju si ,imas odma finale
  2. Pisi Nikokaomi (doppe,miki,ort,p1ka,magnum)
  3. jsud/WBG- ttnk NKM - winfaculty to je polufinale ceka se pobednik jsud - wbg
  4. Kasnis malo,niko ti ne igra sad 1.6 :)
  5. A: 34k - unezvereni 16:3 tlg-mandrils 11:16 unezvereni-tlg 16:14 34k-mandrils 16:11 unezvereni-mandrils 5:16 34k-tlg 16:12 B: IDZUO-tdn 16:1 FORGE-lasthope 16:2 IDZUO-lasthope 16:10 tdn-AF 2:16 tdn-lasthope 15:15 AF-forge 10:16 idzuo-af 12:16 tdn-forge 0:16 idzuo-forge 16:8 lasthope-AF 0:16 C: SBC-ZU 16:4 NBGD-kbp 15:15 NBGD-zu 16:6 SBC-kbp 16:11 NBGD-SBC 12:16 ZU-KBP 13:16 D: Resistance - starosedeoci 6:16 Maddogz-bolecanci 16:3 maddogz-resistance 9:16 bolecanci-starosedeoci // maddogz-starosedeoci 9:16 resistance-bolecanci 16:8
  6. Bice promena u grupama da znate,yamato odustao..
  7. GRUPA A : 34k unezvereni tlg Mandrills GRUPA B: idzuo forge tdn lasthope AF GRUPA C: SBC kbp nbgd zu GRUPA D: starosedeoci maddogz resistance bolecanci U svakoj grupi prolaze prva 2 1/4 FINALE BO3 A1-C2 - A A2-C1 - B B1-D2 - C B2-D1 - D 1/2 FINALE BO3 A-C - A B-D - B FINALE BO3 A-B GRUPA A: 10:00-10:45 34k-unezvereni 10:00-10:45 tlg-Mandrills 10:45-11:30 unezvereni-tlg 10:45-11:30 34k-Mandrills 11:30-12:15 unezvereni-Mandrills 11:30-12:15 34k-tlg GRUPA B: 10:00-10:45 idzuo-tdn 10:00-10:45 forge-lasthope Slobodna ekipa:AF 10:45-11:30 idzuo-lasthope 10:45-11:30 tdn-AF Slobodna ekipa:FORGE 11:30-12:15 tdn-lasthope 11:30-12:15 AF-FORGE Slobodna ekipa:IDZUO 12:15-13:00 idzuo-AF 12:15-13:00 tdn-FORGE Slobodna ekipa:lasthope 13:00-13:45 idzuo-forge 13:00-13:45 lasthope-AF Slobodna ekipa:TDN GRUPA C: 12:15-13:00 SBC-zu 12:15-13:00 NBGD-kbp 13:00-13:45 NBGD-zu 13:00-13:45 SBC-kbp 13:45-14:30 NBGD-SBC 13:45-14:30 zu-kbp GRUPA D: 13:45-14:30 resistance-starosedeoci 13:45-14:30 maddogz-bolecanci 14:30-15:15 maddogz-resitance 14:30:15:15 bolecanci-starosedeoci 15:15-16:00 maddogz-starosedeoci 15:15-16:00 bolecanci-resistance 1/4 BO3 16:00-18:30 A1-C2 16:00-18:30 A2-C1 18:30-21:00 B1-D2 18:30-21:00 B2-D1 1/2 BO3 21:00-23:30 A-C 21:00-23:30 B-D FINALE BO3 23:30-02:00 A-B Nagrade su: 1.40 000 RSD 2.20 000 RSD
×
×
  • Create New...