Jump to content

-WoW- Pricajte


Kole

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja stvarno ne kapiram u cemu je trip sa pugovima...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Gz , btw hoce li biti "poklon" mesec dana besplatnog wow-a za nju jir....nadam se ......nestasica...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Imam ja .....nabavio sam ga jos u maju...pa da mi ne skuplja prasinu.....

Koliko ja znam prosle nove godine su svi dobili mesec dana free ..... :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

sestra od 9 godina je izlevelovala human warriorku, koju je nazvala cvetic

na 4. lvl tako sto je ubijala vukove i kobolde [:D]

kknp young fammily farmer in rise [:)]

pro ... za par godina cu da je odvedem :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

decko je rekao 9 god, ponavljam 9 god, dete , stevo odjebi lol :P

killy, ubuduce ne pominji seku na forumu i np...

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...