Jump to content

TBC - Srpska guilda - Alijansa


silmarill.x3m

Recommended Posts

Da,u pitanju je Srpska guilda koja bi krenula sa radom nesto pre Burning Crusade-a na novom ili "svezem" serveru .

Guilda bi sadrzala oko 40-45 ljudi sa znanjem srpskog kao maternjeg jezika.

Startovala bi na neutralnom serveru tj na serveru koji bi uskoro bio otvoren ili na nekom gde instance jos nisu razgazene.

Cilj guilde je PvE i PvP napredak,podjednak svim jakim ili najacim guildama na vashem serveru.Odnosno zauzimanje visokog statusa guilde na svom serveru.

Kako cemo to uraditi?

Zahvaljujuci Blizzardu koji je omogucio charachter transfer,sada kada nikad lakse mozemo da spojimo likove sa raznih servera radi ostvarianje zajednickog cilja imamo veliku sansu da napravimo kvalitetnu guildu koja moze da parira i da pobedi ostale hardcore internacionalne guilde.

Posto TBC malo menja stvari ,odnosno dodaje jos 10 lvla,tako da prave stvari tek dolaze sa 70 lvlom,u guildu ce biti primljeni i oni koji nemaju sjajnu opremu pa cak i oni koji za koji dan treba da hitnu level 60.Naravno u guildu nece moci da udje svako ko ima kopiju wowa i govori srpski,a posto je guilda ogranicena na 45 ljudi prednost ce imati ljudi sa vecim raiding iskustvom.

Trenutan sadrzaj guilde je 18 ljudi sa pre-Nax i Nax iskustvom.

E a zasto ovo radite kad znate da od srpske guilde nema nista?

Shvatili smo da kada bi sada usli ili napravili Internacionalnu guildu i kada bi sa njom napravili uspeh u TBC-u ili bilo sta drugo,da bi nas bilo sramota sto bi srbi jedini pored par naroda evrope ostali oni koji nisu uspeli da urade nista zajedno nego su se rasuli po raznim serverima evrope.

Planiramo skup u skorije vreme ,u Beogradu ili nekom drugom gradu,gde ce se ljudi upoznati i cemo malo jasnije odrediti planove/strukturu guilde.

Takodje su u planu organizovani raidovi iz istih igraonica BG/NS i slicno.

Iskustvo sa vodjenjem raidova i vodjenjem guilde je tu.Ja sam vodio guildu ,prvo sa drugom a posle sam,od prvog molten gianta pa sve do Neffarion-a i Naxxa,cisto da znate da nepisemo napamet nego smo i sami videli kako to izlgeda.

Verovatno sam izostavio dosta stvari koje ce biti vremenom updatovane,ostaje samo jos da se vidi koliko vas hoce da nam se pridruzi.

Prijave za guildu posaljite na dusansrdanov@yahoo.com -prijava ne zahteva nista ,ona je skroz po vasem izboru ,mada ce se preko nje prepoznati dali ste za nas ili ne.Ako vas interesuje jos detalja o guildi ,posaljite na istu adresu email i bice vam odgovoreno.

Link to comment
Share on other sites

kada sam video naslov hteo sam da napisem post tipa

rofljuice

ali kada sam procitao posto

izgleda mi prilicno ozbiljno i obecavajuce tako da GL

ja nazalost necu moci da se pridruzim (znam znam :D)

zato sto lvlujem sada huntera na novom serveru i mislim da cu ostati tu do bc-a i dalje ;o

samo mi nije jasno kako da prebacite charactere na nove servere

kada na svim novim serverima je zatvoren pct 6 meseci od kad se otvori

(ili mozda ja nisam upucen dobro... )

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da sam zaista zainteresovan za ovo . I voleo bi da zazivi , ajde neka se ovaj topic odrzi ako treba i sticky posle . Stim sto ja vidim da vi vec hocete imba charove da transferujete sa drugih severa ... ja cu naravno morati o tome da razmislim . Dok bih sigurno krenuo alta drenai sa guildom mada ne verujem sobzirom na ozbiljnost posta da bi psutali likove koji ce da lvluju .

inache kako bilo , vrlo lepo , samo istrajte do kraja gl :)

kao sto rekoh razmislicu do tbca sta cu da radim :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi klanrur worldofwarcraft mogao da pomogne vrlo efikasno , stickijima itd ... ipak treba podrzati jedan takav projekat i sakom i kapom .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako to mislis da pocnemo na novom ili svezem serveru i prebacimo tamo charove?

1. Novi server ima samo jedan, to je ovaj "Burning stepes" i na njega nece biti PCTa jos dugo dugo koliko ja znam.

2. Sta je to svez server???? Mislim da su najsveziji serveri Jaedenar i Veknilash, sa tim sto je Jadenar ghost realm a Veknilah je dosta razvijen, al nista posebno.

Imo, high end gilda bi trebalo da bude na najboljim serverima, a ne najgorim, recimo da bi Maghteridon alijansa bila najbolji izbor, mada neznam da li je moguc PCT tamo.

Link to comment
Share on other sites

Necete biti jedini nas alliance tbc guild koji ce krenuti sa radom kad izadje TBC.

Nas 20ak IRL ortaka je resilo da se skupi na frostmane-u bilo prebacivanjem char-a (ne znam da li je to moguce i dalje uopste na Frostmane-u) ili pravljenjem novog. Ideja je o kreaciji ne HC guilda, nego lagani PVE progres.Samim tim potrajace dok krenu raidovi, ali opet ne mnogo jer su to sve ljudi koji su lvlovali dosta likova i to im nije strano :).

Jos tu i tamo da neko cimne ortaka da dodje na Frostmane i bice nas dovoljno za malo guildu, koja ne moze da ne uspe, jer kao sto sam rekao svi se znamo i nemamo nameru da prestanemo da se druzimo samo zbog neke eventualne svadje ili rasprave u igri.

Edited by MoonwalkerSER
Link to comment
Share on other sites

Necete biti jedini nas alliance tbc guild koji ce krenuti sa radom kad izadje TBC.

Nas 20ak IRL ortaka je resilo da se skupi na frostmane-u bilo prebacivanjem char-a (ne znam da li je to moguce i dalje uopste na Frostmane-u) ili pravljenjem novog. Ideja je o kreaciji ne HC guilda, nego lagani PVE progres.Samim tim potrajace dok krenu raidovi, ali opet ne mnogo jer su to sve ljudi koji su lvlovali dosta likova i to im nije strano :).

Jos tu i tamo da neko cimne ortaka da dodje na Frostmane i bice nas dovoljno za malo guildu, koja ne moze da ne uspe, jer kao sto sam rekao svi se znamo i nemamo nameru da prestanemo da se druzimo samo zbog neke eventualne svadje ili rasprave u igri.

Ista situacija sa hordom na Boulderfist-u ... trenutno nas je 15-ak i svi se znamo iz RL-a, ako ima zainteresovanih neka se jave ... !!! GL svima sa nasim guildovima

....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...