Jump to content

4gl.platoplus-Ghost vs G]ToRReN


Recommended Posts

Svi znamo prvog, nasheg ECG osvajacha, koji ce za 2 nedelje u Hannover da pokaze evropskim gousima ko je MK :) Vecina zna i drugog, a Sharky najbolje :) , u pitanju je ToRReN iz grchkog klana Guardians, spanski WCG, ESWC i ECG shampion, night elf, dobar igrach. Ovo dvoje ce ukrstiti snage u bo5 King of the Hill WPL showmatchu, sa pochetkom u 19h danas. Bice wtv-a i shoutcasta, tako da ghoste samo napred, sabij Miguela :)

Link:

http://warcraftpl.com/forums/showthread.php?t=3812

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi znamo prvog, nasheg ECG osvajacha, koji ce za 2 nedelje u Hannover da pokaze evropskim gousima ko je MK :) Vecina zna i drugog, a Sharky najbolje :) , u pitanju je  ToRReN iz grchkog klana Guardians, spanski WCG, ESWC i ECG shampion, night elf, dobar igrach. Ovo dvoje ce ukrstiti snage u bo5 King of the Hill WPL showmatchu, sa pochetkom u 19h danas. Bice wtv-a i shoutcasta, tako da ghoste samo napred, sabij Miguela :)

Link:

http://warcraftpl.com/forums/showthread.php?t=3812

Ajde , pa sabij ga Ghoste . :)

Wardenka ili Demon pod stun , pa surround , pa gg ... :)

gg gl

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

Uhuhu,torren.Vrlo,vrlo zanmiljivo.Jedva chekam sedam sati.Go,go ghoste!!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

OMG!Ladno sam zaboravio da imam chas matematike u pola sedam...ne mogu da verujem,tt.Prosto padam u dilemu da li da odlozim to da bi gledao ghosta :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mnogo ces dogurati u zivotu ako tako budesh razmisljao -)

heh,goga nash mudri starac sa toliko godina i iskustava... ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

SAMO OKACHITE REPOVE! Btw, waaagh me neshto zajebava, pa ne mogu da gledam

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...