Jump to content

Otje neko "Destiny" za 5000 golda?


Sajro

Recommended Posts

Na Dunemaulu, Auction House se pojavio sledetji item:

Destiny (Epic item)

Two-Hand

112-168 Damage

53.8 DPS

Chance on hit: Increases Strenght by 200 for 10 sec.

Cena? Prava stinica, 4000 gp pochetna buyout 5000 gp.

J e b o t e... shto je najgore, neki guild tipa Infinity WoW koji ima jedno 20 lvl 50+ membera tje to da kupi.

Link to comment
Share on other sites

pochinje da me polako nervira to sto nema kvalitetnih macheva i sekira simplistichkog izgleda...ono kad bi moglo da je ko archeus samo sa josh vecom/shirom ostricom ali jednostavnijim crossguardom...

trenutno mi ostaje nada da se sword of hanna jednostavna katana i da jurim njega...

takodje sto se sekira tiche jednosekle gravirane stvari me nerviraju nevidjeno...trenutni favorit mi je the Nicker =o)

inache ja i dalje trazhim nesto sto lichi na ovo

http://www.deathwalker.co.uk/ArtPics/Snaga2-6.jpg

pa da krenem da stvarno radim na tom warrioru =o)

Link to comment
Share on other sites

znam za reapera boki ali brate meni je on ruzhan za sve pare...lobanja je prevelika i shiljci su totalno out of place...=o)

sad to sto neko njime krituje sa executeom za oko 2k to jeste lepo ali ono... ;o))

*edit

i da dodam da je totalni kriminal da je ultimate 2h axe za warra jedan lvl 58 smithing crafted weapon bez + to str modifikatora...

Link to comment
Share on other sites

naravno da jeste brate...it's one thing to inhume someone with an axe, and completely another to do so in style...

;o)

on a side note - sta je Tjiro tebi bilo toliko vazno da ti je trebalo 30 dana da se odluchish za jednu rasno/klasnu kombinaciju? =o)

Link to comment
Share on other sites

chemu tako visoka cena?!?

jedino ako je ta verovatnotja kojom raspolazhe nesto uber veliko jerbo je Arcanite Champion sa ili bez Crusader enchantmenta mLogo bolji jer em baci heal em poveca STR, sad jest da je 120 a ne 200 ali zato traje 30 a ne 10 sec...

mislim znam da je frka da se nabave sve komponente da neko to iskuje ali da je bolji - jeste...i to je ponovo crafted lvl 58 item...

na stranu sto je meni i Arcanite Championov "predimenzionirani gladius-izlged" ruzhan samo tako =o)))

Link to comment
Share on other sites

koliko je tuzhno sto te niko ne uzima za ozbiljno dok ne pejstujesh fensi sliku...

znachi rekoh - The Nicker

http://wow.allakhazam.com/images/fashion/thenicker.jpg

The Nicker

Binds when picked up

Two-Hand

Two-Hand Axe

159 - 239 Damage

Speed 4.00

(49.8 damage per second)

Requires Level 53

Chance On Hit: Wounds the target for 50 to 150 damage and deals an

additional 6 damage every 1 sec for 25 seconds.

special mu nije nesto i spora je do zla boga, no max dmg mu je second to Arcanite Reaper, mozhe da se uzme vetj sa lvl 53 i izgleda genijalno!!!

inache dropuje je Spirestone Battle Lord (lvl58elite) u Hall of Blackhandu 1/4 puta....

Link to comment
Share on other sites

Guest Infinity WOW - Jelena

Cyro ne dezinformisi ljude Destiny je inace nasao nas guildmate (Jeandy),a na aukciju ga je stavio iz cimanja da se ljudi loze...

Sword nije losh mada sa BSom se mogu napraviti i bolji..

Jelena - Infinity WOW

server: Dunemaul

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

pa kako ce kupiti guild koji je nashao taj item?

u svakom sluchaju pozdrav za sve panchevce

dalibor je... javljam se iz vicenze... ne mogu da se ulogujem na ovoj tastaturi nishta ne razumem =)

Link to comment
Share on other sites

Na Dunemaulu, Auction House se pojavio sledetji item:

Destiny (Epic item)

Two-Hand

112-168 Damage

53.8 DPS

Chance on hit: Increases Strenght by 200 for 10 sec.

Cena? Prava stinica, 4000 gp pochetna buyout 5000 gp.

J e b o t e... shto je najgore, neki guild tipa Infinity WoW koji ima jedno 20 lvl 50+ membera tje to da kupi.

pa znas u cemu je fazon sa tolikom cenom?? Mnogi likovi stavljaju tolike cene samo da bi privukli paznju itema. Kad se nekom svidi on lepo kontaktira sellera i kaze mu ok dajem ti 60-70g za to... (koliko realno vredi to smece od maca)

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

pa kako ce kupiti guild koji je nashao taj item?

u svakom sluchaju pozdrav za sve panchevce

dalibor je... javljam se iz vicenze... ne mogu da se ulogujem na ovoj tastaturi nishta ne razumem =)

Pozdrav. Ma to sam rekao onako jer znam samo za Infinity WOW da je do yaya klan koji moze skupiti toliki kesh za 20 minuta! :-) Hteo sam da kazem sledetje: "Natjitje se neki guild, slichan Infinity WOW-u po brojnosti i high levelima, i kupiti taj item".

Link to comment
Share on other sites

Guest Infinity WOW - Jelena

Des Dalibore aj kupuj brzo igru pa da igramo malo :D

p.s. evo upravo sam stavio item na aukciju cena prava sitnica :

10 silk clotha - 4000g,buyout 5000g

.....prica se da ce neki guild da skupi pare da kupi pa da ima da napravi pola 10 slot torbe za guildmastera...

imam i screanshot ako vas zanima :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...