Jump to content

KlanRUR FIFA 16 turnir na Gamesconu


3LANCER

Recommended Posts

Od 25. do 27. novembra u hali 2 beogradskog Sajma biće održana velika manifestacija Games.con. KlanRUR će u okviru manifestacije na svom štandu u nedelju 27. novembra održati turnir u igri FIFA 16.

 

PRIJAVLJIVANJE

    Prijavljivanje za turnir traje zaključno sa 23. Novembrom 2016 godine.

    Kotizacija iznosi 600  dinara ukoliko se prijavite do 14. novembra, a nakon toga kotizacija je  800 dinara.

    Prijavljivanje na turnir se obavlja putem uplaćivanja na račun 160-458299-57, sa svrhom uplate: FIFA Turnir i ime igrača, i zatim poslati sliku uplatnice na redakcija@klanrur.rs

    Potrebno je popuniti Google formu sa imenom i potrebnim podacima i kontaktima https://goo.gl/forms/O0JYQDKuTOK9KRi43

    VAŽNO: Kotizacija za turnir se računa i kao trodnevna karta za Games.con festival, tako da nema potrebe za kupovinom posebnih karata za ulaz na festival

Kako popuniti uplatnicu:
Ime i prezime: Vaše ime i prezime iz prijave
Svrha uplate: FIFA turnir, ime i prezime
Primalac: Magic Sparrow, Beograd
Broj računa: 160-458299-57

Google Formular: https://goo.gl/forms/O0JYQDKuTOK9KRi43

PRAVILA

Svi timovi koji postoje u igri su dozvoljeni, igra se isključivo sa postojećim formacijama. Trajanje poluvremena je 5 minuta, a u slučaju nerešenog rezultata igraju se produžeci i penali. Turniri će se igrati na Playstation 4 konzolama.
Poželjno je imati nalog na KlanRUR forumu za potrebe komunikacije oko turnira.

FORMAT

Format će biti naknadno objavljen i biće izabran na osnovnu broja prijavljenih igrača

NAGRADNI FOND

FIFA 16 - 12300 dinara za prvo mesto, PC igra za drugo mesto.

FIFA 17 – prvo mesto Nacon PC Gamepad GC-100XF + FIFA17 majica (darodavac ComputerLand)

INFORMACIJE

Sva pitanja vezano za ovaj turnir možete postaviti u okviru teme na našem forumu, putem naše Facebook strane ili na redakcija@klanrur.rs

Edited by 3LANCER

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Pozdrav druze.pre nekoliko dana kad sam video ovu temu bilo je moguce birati izmedju fife 16 i fife 17,a sad vidim da ce se igrati samo 16ica.Da li je 17ica i dalje u opticaju i zasto se igra proslogodisnja fifa?Imao sam nameru da se prijavim,ali mi nije jasno zasto se ne igra 17ica?

EDIT:evo sad vidim da je u google formi i dalje moguce odabrati 17icu,jel to neka greska?

Edited by alexa93bg
Link to comment
Share on other sites

On 14/11/2016 at 3:12 PM, alexa93bg said:

Pozdrav druze.pre nekoliko dana kad sam video ovu temu bilo je moguce birati izmedju fife 16 i fife 17,a sad vidim da ce se igrati samo 16ica.Da li je 17ica i dalje u opticaju i zasto se igra proslogodisnja fifa?Imao sam nameru da se prijavim,ali mi nije jasno zasto se ne igra 17ica?

EDIT:evo sad vidim da je u google formi i dalje moguce odabrati 17icu,jel to neka greska?

Jeste, trenutno je samo FIFA 16 u opticaju, pošto je bilo slabo interesovanje za FIFA 17, ali ukoliko se pokaže drugačije, možda se opet otvori priča i sa FIFA 17. 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Trenutno postoji veće interesovanje za FIFA16 nego 17. Ali i za 17 ima izvesnog broja takmičara. Ideja je da se održi i taj turnir, ali ako ga ne bude, naravno da će na licu mesta biti vraćena razlika u kotizaciji za one koji su se prijavili za FIFA 17. Trenutno su se mahom ljudi koji su se prijavili za 16 prijavili i za 17, nema "solo" FIFA17 prijava.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru.

zamolio bih samo ljude koji su zaduzeni za fifa turnir, da skinu najnoviji patch za obe igre obzirom da vecina igraca igra po patchu koji je trenutno aktivan (mislim na fifa 17,dok je za fifu 16 naravno poslednji neophodan ). Jer zaista ima razlike. 

 

Hvala i pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Biće sređeno, igraće se najnovije verzije igre svakako.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...