Jump to content

RATE pomoc


EnzoPoz

Recommended Posts

koji ce vam qrac download da mi je znat ? I to 25 % .. to je nista ak` cemo realno :/

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

da...ionako retko skidam nesto a upload mi je mnogo vazniji...naravno zbog cs [8D]

jel zna neko sta znaci cl_dlmax ? ? ? u defaultu je 80 , a vidim da vecina njih menja na 128

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Vi ili ne zelite da shvatite ili nesto nije u redu sa vama... Mozda neki ljudi koriste internet za nesto drugo, ne za kanter i dobro im je doslo ovo "povecanje" interneta. A to sto vi bas zelite za kanter, ne verujem da bi vam bio problem da odvojite josh neshto para, ali i sa 768/64 se moze igrati kanter normalno.

Link to comment
Share on other sites

Vi ili ne zelite da shvatite ili nesto nije u redu sa vama... Mozda neki ljudi koriste internet za nesto drugo, ne za kanter i dobro im je doslo ovo "povecanje" interneta. A to sto vi bas zelite za kanter, ne verujem da bi vam bio problem da odvojite josh neshto para, ali i sa 768/64 se moze igrati kanter normalno.

Da moglo bi da se igra sasvim normalno da je to realnih 768/64, a ne 643/48 i to puno oscilacija brzine odziva i gubljenja paketa. Zbog tih stvari sam preshao na SBB i zadovoljan sam. Paketi koji su imali odnos brzina 8 : 1 do sada su zvani "surf" paketi, kako li se sada zovu ovi 12 : 1 :D

Uzgred adsl mnogo puca i mizeran je upload i skup za usluge koje pruza. Ljudi koji ne koriste net samo za CS, imaju problema takodje, jer uploaduju 10MB otprilike 35minuta i to ako ni 1 ne pukne veza.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...