Jump to content

lil help


debill

Recommended Posts

TLDR.

E sad ovako, posto mislis da si bogom dani PVP BOG. Ja nikada nisam niti cu gotiviti jebeni PvP u WoW-u. Iz jednog prostog razloga - MA STA URADIO BLIZZ nece biti balansirano nikada. Zasto? To tebi ostavljam da skapiras kad si tako sveznajuci. Gledam bre lika kako igra ovde, nema 1 bind, sve KLIKCE, i ima 2100 rating kao Ret pala.

Koliko vidim ovde imao si sve sem shouldera iz datog seta, sta je bilo, problemi sa skillom ili "visa sila"?

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...p;#entry1262751

Ja PvP ne igram, ali da hocu dosao bih do full brutala i glad ranka kako ocu (imamo druida koji je bio svo vreme Arena, znaci od sezone 1, 2-5 rank u svetu i kome apsolutno nije problem da me "izboostoje" ako ja pozelim).

Nolife? Izvini mr. I-must-play-10-games. Ja raidam 2-3 SATA nedeljno maximum vec duze vreme, a reci mi koliko ti utrosis vremena na PvP?

PvE ne treba skill ? Ok, idi gledaj filmice i bubaj taktiku napamet, ono sto sam ja radio je bez filmova, bez taktike, dodji i lupaj glavu sta da radis kada i sta sve moze da ti se desi, a onda sklopi plan da taj encounter pobedis, a ne da te neko uzme za rucicu i da ti celu turneju instance.

De je Skill u HUMPOVANJU JEBENOG PILLARA ?!

Edit:

Zasto gledam paladina? Zato sto NIJEDNA druga Klasa ne moze da 1shotuje warriora. Ne izadjes iz stuna i umres, e to nije balansirano niti realno.

Realno stanje: Paladin u t4/5 mixu retri spec, radi isti dps kao i full sunwell geared char trenutno.

Jos realnije stanje: I pored nerfova nece biti osakacen kao sto se misli, u Wotlk raidovima sto smo radili na beti, pala u premade opremi (pvp sranja), je top 3-5 na dps-u.

Brutalna istina za tebe: Previse lupetas, ne sija tebi mudrost iz dupeta, kao ni meni, ali da bi uopste imao "pravo" da me spustas za neke stvari, prvo ih VIDI I TESTIRAJ a ne prosipaj idiotizam.

Ok sry mozda sam malo grubo nastupio,al nisi u pravu veruj mi :>

i btw prodajem samo altove,tipa tek izlevelovane i 10games charove ko sto je taj priest npr

Ako oces da se nadjemo u bgdu igraonica KGB imas slobodan inspect svih mojih charova pa se uveri ,np

Sto bi trazio boost od druida ako je tako lako? ja nisam trazio boost za pve al o5 sam uradio isto sto i ti :)

Ofc da moze da ga one shotuje za to vreme,samo sto te neke druge klase nemaju stan ,ali pored sa intervalom vremena koliko traje stun,shvatas

stun je 5 sekundi NPR a neka druga klasa moze da ga oneshot za 5 sekundi samo sto nema stun...sad ti je jasnije mozda.poz

i da...Skill u HUMPOVANJU JEBENOG PILLARA ? jbg nazalost nisi sam u areni,drugi prave probleme :>

Uverices se kad budes igrao ikada

hehehehe

BLago tebi

Edited by BGDPRO1

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

Mithriel koji je ret ovde u badge/mh/bt karazhan gearu (nema sunwell ret delova), je kao sto vidite 8i na listi. Jedina razlika je sto iznad sebe ima 4 huntera sa legendary lukom, dual glaive roga i 2 dps warra (svi full sunwell oprema). Ovo je wws od celog sunwell cleara post 3.0, znaci ukljucujuci i trash i celu sprdnju koja je sunwell postao.

WWS

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

Omg ubio te Kungen na DPS... :P

Ontopic, sinoc sam uradio KZ, TK i Grula za ciglo 2 i po sata. Sve go pug. I dalje sam balance sa polutuznom opremom (jos nekih 5-6 hilerskih itema) ali uspevam da se drzim u prvih 5-6 non stop. Prvi ubedljivo hunteri i retri paladini (bez obzira na opremu). A da su raidovi smesni - smesni su. Kroz TK smo protrcavali, tenkovao je sw opremljen prot pala, kupio ih na nemoguce gomile i AoE burn. 1 shot svega u TK/SSC je nekada znacio nesto. Sada je postao smeh. Kaelov ad koji se tankuje kod ulaza skoro da nije stigao da dodje do tamo, toliko je brzo padao, morali su ljudi da stanu sa DPS. Oruzja su isto tako skupljena na gomilu i AoE zgazena. Mislim, wtf... Ista prica i za MH i BT. A mogu samo da zamislim kako to izgleda u ocima ljudi sa sw opremom, koji istovaraju brutalan DPS.

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Omg ubio te Kungen na DPS... :P

Ontopic, sinoc sam uradio KZ, TK i Grula za ciglo 2 i po sata. Sve go pug. I dalje sam balance sa polutuznom opremom (jos nekih 5-6 hilerskih itema) ali uspevam da se drzim u prvih 5-6 non stop. Prvi ubedljivo hunteri i retri paladini (bez obzira na opremu). A da su raidovi smesni - smesni su. Kroz TK smo protrcavali, tenkovao je sw opremljen prot pala, kupio ih na nemoguce gomile i AoE burn. 1 shot svega u TK/SSC je nekada znacio nesto. Sada je postao smeh. Kaelov ad koji se tankuje kod ulaza skoro da nije stigao da dodje do tamo, toliko je brzo padao, morali su ljudi da stanu sa DPS. Oruzja su isto tako skupljena na gomilu i AoE zgazena. Mislim, wtf... Ista prica i za MH i BT. A mogu samo da zamislim kako to izgleda u ocima ljudi sa sw opremom, koji istovaraju brutalan DPS.

Pa sve je postalo sprdnja, ceo WoW

Dosao sam samo do jednog zakljucka: 20-30% WoW igraca su hardcore , ostatak su oni koji igraju 1-5 sati dnevno i decurlija koja svrsava na epike ili cisti PvP igraci, Da li ti igras 24 h ili 2h blizz od tebe zaradjuje isto. I da li je njima logicnije da oslabe igricu i dovedu je do stanja ocaja samo da bi usrecili klince koji ce i dalje uplacivati acc ili da ispune ocekivanje ovih 20% nolifera zeljnih wipovanja na C'Tun/twinsima/ 4horsm dok ne skontaju taktiku :). PvE je ocajan posle ovog nerfa iskreno smorno je... 1 shot i samo trcis i ubijas/hilas. A ovo sa badgevima UZAS budes istance moljac i imas gear ekvivalentan enggame. Gear sa onih festivala i free epici necu ni da govorim igrica je postala smesna i sve se svodi na FARM FARM FARM

Nisam nesto previse strucan da komentarisem WoW ovo je samo moje misljenje

Edited by Manowar84
Link to comment
Share on other sites

cekajte jos 10 dana i ne prdite ;)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Pa sve je postalo sprdnja, ceo WoW

Dosao sam samo do jednog zakljucka: 20-30% WoW igraca su hardcore , ostatak su oni koji igraju 1-5 sati dnevno i decurlija koja svrsava na epike ili cisti PvP igraci, Da li ti igras 24 h ili 2h blizz od tebe zaradjuje isto. I da li je njima logicnije da oslabe igricu i dovedu je do stanja ocaja samo da bi usrecili klince koji ce i dalje uplacivati acc ili da ispune ocekivanje ovih 20% nolifera zeljnih wipovanja na C'Tun/twinsima/ 4horsm dok ne skontaju taktiku :). PvE je ocajan posle ovog nerfa iskreno smorno je... 1 shot i samo trcis i ubijas/hilas. A ovo sa badgevima UZAS budes istance moljac i imas gear ekvivalentan enggame. Gear sa onih festivala i free epici necu ni da govorim igrica je postala smesna i sve se svodi na FARM FARM FARM

Nisam nesto previse strucan da komentarisem WoW ovo je samo moje misljenje

Ocistio Sunwell sa PuG-om i altovima u raidu.

http://img221.imageshack.us/img221/7770/outlandraiderfp4.jpg

6i na Dmg done i DPS-u, kao sto se vidi je Paladin. E sad to ne bi bilo toliko spektakularno, da nije u pitanju jebeni 3 ili 4i alt Cloze-a (troll rogue iz guilda). Ako neko zeli da pogleda armory, izvolte:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...on&n=Modera

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

70 enh shaman, badge,kz,gruul gear dolazi lvl 66 paladin i ubije me za 2 sekunde. Release run, resujem, pojedem food, full hp mana, krecem da grindam kozu, dolazi pala sa ledja i rokne me opet za 1.5 sek. zhasu :))

Pre godinu dana,dok sam igrao shamana, na 67 levelu duelujem sa nekim paladinom lvl 70.. pala je pao za 10 sekundi 2 put...a sad.. kad ih vidim bezim :((

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ja u mom eksperimentalnom specu ubijem sve osim arcane maga i retri pale... true story... :/ inace jednom prilikom kad je mag popalio sve cd i sasuo mi 4700 arcane barrage na 445 resi stisnuo sam alt+f4 koliko sam se smorio... slicna je prica i sa paladinom koji ignoruje moj belt absorb (4000dmg) ili ga jednostavno skine za pola sekunde vise ne znam sta se desava, nerfovi ne pomazu -.-

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Arcane jeste sick, medjutim i da naprave talent u arcane koji 1shotuje ja ga nebi specovo. Igrao sam godinu ipo dana frost maga, za vreme mc-a bwl-a, kasnije specovo fire i od onda sam fire. Igram ono sto volim i ono sto mi je do jaja. Iskreno mi se bas jebe, dal je neki spec ili klasa atm uberimbastatijaznam. Ne razumem ljude koji non stop kukaju kako ovo kako ono.

To kad me je sabio 4 lvl-a manji paladin u zelenom giru mi je bilo smesno ali i cool :D Sto da ne. Nisam dosao ovde da kazem da treba da se nerfuje paladin, meni ne smeta. Konacno i paladini mogu da uzivaju.

Inace sam gledao kako arcane mag sabija sve zivo, dolazi boomkin i pocepa ga za 2sek. Ovaj se skenjao. Jebiga, sta ja znam, sve ima svoje. :))

Link to comment
Share on other sites

Ok, ajd' samo da manemo te lovacke price. Molim te pojasni situaciju u kojoj je boomkin dosao i zabo arcane maga. Na koju foru. Tako sto je mag prethodno ownovao x ljudi i nije gledao kad je ovaj dosao i otcastovao mu 3 sec. starfire pa ga usrao i stun mozda ili..? 1v1 arcane mage vs boomkina ne treba ni komentarisati.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

nije ubio cvece

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Vecina nerfa je vec palo, ovo je samo zvanicno i prepravka tooltip-a. Posle izlaska 3.0.2 i recima Blizzard-a: "Paladin class is working as intended" krenuli su da nas nerfuju svaki drugi-treci dan sa hotfix. Mada nisam primetio da spomilju forberance nerf, koji je vec live i koji je nerf cak i na pre-3.0.2 paladin (Avenging Wrath je bio 30% boost sad je 20%, i Forberance je bio 1min duration sad je 2min pre 3.0.2). Cudno je sto Blizzard uvodi promene bez apsolutno nikakvog obavestenja i posle 3 meseca testiranja menjaju stvari na slepo.

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je promaklo :))))

nema 1 bind, sve KLIKCE, i ima 2100 rating kao Ret pala

pokazi mi tog lika i njegovih 0 bindova dobices 500 evra od mene na ruke

vidjao sam locka koji klikce i ima 2k u s3 ali to je drugi nacin igre

paladin koga moze da kajtuje moj pokojni deda (da mu pokazem 2 stvari sta i kako) tako jednostavno nemoze da igra

mozda i moze neki 5v5 gde ga iznose 4 partnera ali sumnjam

Ja PvP ne igram, ali da hocu dosao bih do full brutala i glad ranka kako ocu (imamo druida koji je bio svo vreme Arena, znaci od sezone 1, 2-5 rank u svetu i kome apsolutno nije problem da me "izboostoje" ako ja pozelim).

Ako neko drugi igra umesto tebe na tvom acc verujem da hoces 100% .

tebe ce te 1 shotovati paladini za stun duraciju koju si opisao dole.

Nolife? Izvini mr. I-must-play-10-games. Ja raidam 2-3 SATA nedeljno maximum vec duze vreme, a reci mi koliko ti utrosis vremena na PvP?

koga boli kurac :) izvinjavam se nisam mogao da odolim :)

PvE ne treba skill ? Ok, idi gledaj filmice i bubaj taktiku napamet, ono sto sam ja radio je bez filmova, bez taktike, dodji i lupaj glavu sta da radis kada i sta sve moze da ti se desi, a onda sklopi plan da taj encounter pobedis, a ne da te neko uzme za rucicu i da ti celu turneju instance.

Ima istine priznajem i cenim 1st kills su dosta jaka stvar to je mozda jedini aspekt pvea koji bih voleo da osetim mada se to ne zove SKILL nego zdrav razum ,poznavanje klase i mehanike igre , razmisljanje ,NE ponavljanje gresaka i gomila vremena ponekad i srece i najbitnije igranjem sa ljudima koji nisu JEBENO RETARDIRANI. Ovo lako moze da me odvede na objasnjavanje definicije skilla i to je tema za trugi topic tako da stajem odmah

De je Skill u HUMPOVANJU JEBENOG PILLARA ?!
- no comment :)

Zasto gledam paladina? Zato sto NIJEDNA druga Klasa ne moze da 1shotuje warriora. Ne izadjes iz stuna i umres, e to nije balansirano niti realno.

lupetas gluposti bez razloga PVP se ne vrti oko 1v1 . Istina je da ce paladin brzo ubiti arms/fury wara 1v1 nekad za 4-5 sekundi ako dobije lucky procove i sve krituje to ide ovako :koristeci sob sa wings up waru u zerk stancu jednim instantom ode pola helta 4k judge procuje sob od 800 crit na isti taj judge da taj isti war dobije 1.5k cs crit + 800 crit sob + 1.5k swing crit + 800 crit sob u sledecem gcd i na sve to instant execute koji mu otkine glavu sa 3k sigurnog krita 12k hp nestane za 3-5 sec jer mu vindication obori hp za 20% i sa 12k ima 9k hpa konstantno ali ako pricamo o areni to ce se uglavnom desiti ako je war ekstremno glup ili ako palu ekstremno prosere

imas shield wall,disarm,fear, heal bekap od healera , cc bekap od healera i trinket 2m cd za stan koji je na 1 min cd

mutilate rog 1v1 ce da ti polupa picku bez da ga udaris jednom cheap shot kidney shot dismantle evasion hunger for blood vanish pisanje u oci jel to balansirano i realno?

Realno stanje: Paladin u t4/5 mixu retri spec, radi isti dps kao i full sunwell geared char trenutno

ne ulazim u ovo stvarno ako je tako obrati se blizzardu.

Jos realnije stanje: I pored nerfova nece biti osakacen kao sto se misli, u Wotlk raidovima sto smo radili na beti, pala u premade opremi (pvp sranja), je top 3-5 na dps-u.

nadam se da ce biti tako igram retri paladina odkad sam prodao maina

dalje....

eh da war sa pvp gearom non-tauren ima ~14k hp u full brutalu (sa svojim shoutom naravno) tako da pretpostavljam da si ti u pve/s2 gearu cim imas 11k?

izneo si jos 2 gluposti od kojih se jezim

70: Dolazi mi ret paladin, udara mi crusadera za 12.7k (ja imam 11.6k hp u dps gearu), znaci one shotted.

ako te i i udario toliko udario te je sa Judgement of command u ranoj beti a ne sa Crusaderom. JOC je nerfovan u beti i nikad nije dosao na live (udarao je za 2x normal dmg ako je meta stuntovana ili u repentancu)

Crusader strike je fizikal dmg nije mogao da te udari jace od 4-5k cak i sa starim 100% ignore armorom pod wingsima (sada udara 2k crit) ako dodamo i 3 + nesto k soc proc normal swing crit i proc na to mozda i moze da te udari i ubije na mestu ali to je fiksovano pre isusa hrista 12.7k udarac je mogao biti samo izbagovani JOC

80: E sad sam specovao prot, imam 27k hpa, dodje ret paja i ubije me dok traje jedan jebeni stun.

od ovoga me prodjose zmarci

prot wara trentutno RET PALADIN NEMOZE DA ubije bez babela osim ako nije ekstremno srecan sa crit judgementima... duel ce da potraje dosta dugo ako war zna da igra i koristi silence stunove i cooldownove kao spelreflect sw ls itd.

Poenta je sledeca svaka tebi cast ako ti igras u nihilumu nesumljam da znas da radis posao u raidu mozda si dobar i kao covek ali to ti ne daje za pravo da dolazis ovde na forum lupetas gluposti i napusavas ljude i seres po njima a pritom nemas elementarno znanje o tome sta ti se desilo u nekom duelu i nisi presao 1300 rating za zivota.

da li je ovaj lik koga si iznapusavao pajser ili nije za pvp sasvim je nevazno.

Slazem se mozda je paladin op Ali ti nisi kompetentan da o tome raspravljas sa nekog drugog aspekta osim pvea

Drzi se svog raidovanja i neka ti je sa srecom.

Edit:

Mada i ne krivim te stvarno. Duelovao sam cak par gladiatora na FM i zacudio me nivo neznanja i nepoznavanja paladinskih skilova (enha shaman npr. lika sam provozao jedno 10-0) da bi mi rekao necu duelujem paladine imas stan na 20 sec lik nije cuo za grounding moguc ebay doduse. I moja keva zna da je stun 50sec sa pvp bonusom , maga koji mi se blinkovao na SoJ proc, Warloka koji nezna da pet dispeluje repentace,ljude koji trinketuju na SoJ proc.

Dolazim na zakljucak da su ljudi navikli da je Ret sprdnja i uopste se nisu ni trudili pre 3.0 vec su navikli na neke stare price koje vise ne prolaze i sad jednostavno neznaju sta da rade sem da odu na official forum i vriste NERF !

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...