Jump to content

SBB serveri?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Evo i ja da se priljucim q3a forumu! Nisam nista profi da se odma razumemo, jeste da pobedjujem nightmare botove ali protiv pravih igraca ne mogu da igram jer iz nekog razloga nece quake 3 da vidi ni jedan pisljivi server... I cuo sam ponesto o quake live, sta je to zapravo?

Offtopic: Mnogo mi poznat taj Xanter, jer to onaj mali sto pika u relaxu? Ili je bar bio tu pre?

Link to comment
Share on other sites

Firewall mi je ukljucen uvek, a sto se tice all seeing eye to cu da skinem upravo i da vidim kako i sta.

E da i jel ima neko savete kako da CJujem? Umem ja to da uradim ali ne umem da povezem strafe zajedno sa tim, jednostavno previse sporo idem (450u nakon CJa prosek). Imam veliku zelju da defragujem, izgleda mnogo dobro i kao mnogo zabave!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jos uvek stojim i pomalo pare brojim, slazem se da poguramo server, prilozicu kintu, kolko god da treba, obecavam da kupim napajanje, samo neko da ga namesti...pozvacu chikija da se vidimo da mu dam lovu, pa nek on to namesti...jer zbog jebenih SBB servera se polako osipamo i postajemo razocarani i nezainteresovani, sto nije dobro...deco...moja. a samo je jedan Niko, nazalost, tako da treba da ga izmislimo ili replikujemo, jer on ne moze da se zameni ko napajanje..jbg...trebali da odemo svi do SBB-a i damo lovu, svako ponaosob, ko moze i hoce, da prilozimo kintu, koliko ko moze, u ruke coveku koji tamo radi a to je ciksus. A on ce znati sta i kako dalje...bilo je lepo dok je trajalo, pa zato deco hajmo da TRAJEMOOOOOOOOO.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...