Jump to content

*** FreeStyle GaMeRs SeRbiA LeAgUe ***


Sh0keR

Recommended Posts

znaci moze 1 igrac u 2 ekipe ajde onda evo ja cu da prijavim 2 ekipe sa istim clanovima da igramo ligu osvajamo prva dva mesta :) u finalu dw :D

salim se naravno ali ne bih se prijavio samo iz jednog razloga a to je fond nagrada.... samo 50% od uplate ... pa dobro nije fazon da se organizator obogati ...

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam,igrao je za neku moju ekipicu i jednom prilikom spavao je kod mene,i nije bas bio chist[:D] <3

A to da me uci cs,posto ste vi dobri ortaci,ako mozes sredi mi neke free chasove u kum cs progaming igraoni.

hahaah salio sam se ne shvataj sve ozb ! ;)

Link to comment
Share on other sites

znaci moze 1 igrac u 2 ekipe ajde onda evo ja cu da prijavim 2 ekipe sa istim clanovima da igramo ligu osvajamo prva dva mesta :) u finalu dw :D

salim se naravno ali ne bih se prijavio samo iz jednog razloga a to je fond nagrada.... samo 50% od uplate ... pa dobro nije fazon da se organizator obogati ...

nije? damn.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

@sun1

izvini ali ljudi imaju pristup i slobnodni su da stave veci maxrate, sys_ticrate je po defaultu 1000 kod mene ali ljudi stavljaju male rate-ove jer 80% ljudi ima 512/64 i ne zna da podesi rate-ove (pretpostavljam)

no to nema veze sa mnom, loss i choke nema osim u terminu koji sam naveo kao i razlog no to se resava...spor je telekom

@peca, vezbaj brate tradicija se nastavlja :)

Link to comment
Share on other sites

znaci moze 1 igrac u 2 ekipe ajde onda evo ja cu da prijavim 2 ekipe sa istim clanovima da igramo ligu osvajamo prva dva mesta :) u finalu dw :D

salim se naravno ali ne bih se prijavio samo iz jednog razloga a to je fond nagrada.... samo 50% od uplate ... pa dobro nije fazon da se organizator obogati ...

Koji si ti bre dejane materijalista, ja nzm sta se tripujete... Pusti ljude nek rade ligu, nek se igra CS malo, sta fali? Nama je sad liga u toku, necu da se reklamiram, ali smo zadovoljni odzivom sobzirom da nemamo nagrade, postuju se vremena, ljudi nece da se glupiraju oko pomeranja vremena, sve uredno se dogovaramo, postuje se 4um, ali niste mi jasni vi koji mislite da ste SK ili mym, ili da ne nabrajam vise, igrajte brate CS, u tome je poenta valjda, svi samo gledaju nagrade, bice LAN turnira za pare pa igrajte tamo, online turniri su nesigurni i ne mozes da budes siguran da igra taj koji se prijavio... moze da se igra steam, zato je bzvz cimati ljude oko nekih nagrada, bice kakve jesu, ako je samo 50% to nije samo, bitno je da ima nesto, pa makar to bila i plakata jebena gde su ti cestitali na I mestu, pa majke mi... Igraj deki cs i ne trazi samo zamerke... nije uredu

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

ali materijalista !!! HAHAH

da nisi mislio bukvalista :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ko kaze da mi koji smo uhvatili boga za muda i mislimo da smo fnatic ne igramo cs ? to sto ne zelim da igram vs pere iz male mostanice u grupi , 1/8 i 1/4 finalu to je moj problem. napravite balcan ligu sa 16 top ekipa sa balcana sa ili bez nagrada meni nije bitno. bitan mi je dobar PRACC ! a ne da igram protiv mitra koji ne zna de je levo i kojeg kad ubijem kroz neku teksturu kaze WH ...

Izvolite sutra imate u 18:00 svedski kup

prva nagrada - 100e 5xqck normal i GH server na 1 mesec

druga nagrada - 5xqck mini i GH server na 1 mesec

treca nagrada - GH server na 1 mesec

da napomenem da Game-Hosting ima najbolje servere u evropi.

ufura nema... ako imate steam prijavite se... prijavu mozete uraditi na ircu kod coveka begrip.PethrYs kojeg mozete pronaci na #begrip.tour , #darkmind i na nasem kanalu #deepinside

imate na ovom linku ostale informacije http://darkmind.tourney.cc/

edit

isto ni mania nije htela da igra kgb ligu neki kazu zbog pinga neki kazu zato sto nemaju konkurenciju sto je tacno jer bi im neki tezi mechevi tek dosli u polufinalu kad bi im upao/li simplex/glorija/eu4ia :/ tako je i meni za ovu ligu jer Entity/moh/gms i ostali mi nisu neka konkurencija.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Pa ja deki koliko se secam cimao sam te jedno beskonacno puta, cimao da se prjavite za Risk ligu, ti si me kulirao non stop... A pogledaj kakve ekipe igraju, nisi opravdao u praksi to sti si gore napisao, al nema veze... Gl & Hf...

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Dejan j. je veliki pro, uhvatio je boga za muda i nemojte da ga dirate. "Entity/moh/gms i ostali mi nisu neka konkurencija." to je recenica koje nisi dostojan.

Nemoj previse da se zanosis, iskreno se nadam se da ce neka od tih ekipa samo malo vezbati i dobiti vas zbog takve izjave.

malo vezbati neki od tih navedenih vezbaju ceo zivot i josh uvek me nisu nikad pobedili na lan turniru makar dosao u mixu ili kao team.

a onda takvi ljudi nadju da prozivaju mog mejta sa pitanjima da li ste nekad pobedili 4gl ? e pa evo njemu pitanje da li si nekad pobedio mene na lanu ?

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...