Jump to content

Dota liga


-eXeCut0r-

Recommended Posts

To niko nezna (ne znaju ni dota-league admini josh), al evo ti neka rachunica:

Sada u nedelju se igra predposlednji match ove sezone lige. (+10 dana)

Nakon toga, bice pauza od josh jedno nedelju - dve dana, dok se svi zaostali mechevi odigraju. (+7-14 dana)

Onda, josh 4 nedelje da se odigraju play-off-ovi (+30 dana)

Nakon toga, josh neka nedelja da se vidi shta i kako, shto sve ukupno chini jedno mesec i po do dva meseca, ukoliko ne ubace i neku pauzu u medjuvremenu.

U svakom sluchaju, nishta se nebrini, poshto oni objave na glavnoj strani kad pochinje liga, i u glavnom je rok za prijave oko 10-tak dana, tako da ne bi trebalo da mozesh da promashish prijave.

Link to comment
Share on other sites

To niko nezna (ne znaju ni dota-league admini josh), al evo ti neka rachunica:

Sada u nedelju se igra predposlednji match ove sezone lige. (+10 dana)

Nakon toga, bice pauza od josh jedno nedelju - dve dana, dok se svi zaostali mechevi odigraju. (+7-14 dana)

Onda, josh 4 nedelje da se odigraju play-off-ovi (+30 dana)

Nakon toga, josh neka nedelja da se vidi shta i kako, shto sve ukupno chini jedno mesec i po do dva meseca, ukoliko ne ubace i neku pauzu u medjuvremenu.

U svakom sluchaju, nishta se nebrini, poshto oni objave na glavnoj strani kad pochinje liga, i u glavnom je rok za prijave oko 10-tak dana, tako da ne bi trebalo da mozesh da promashish prijave.

jao playoff sam totalno zaboravio...jao al cemo se nacekati...dobr taman cemo iamti vremena da se pripremamo...ma pitam cisto da neizduvamo kao neki timovi na code 5 npr esuba neigra na code 5 jel su zakasnili sa check inom hvala :D

Link to comment
Share on other sites

Chisto da ne otvaram novi Topic, ima li neko da zna nekoga admina u DL, treba mi skidanje bana. Dobili smo ban iz Divizije, i sa ACC-ima, za neshto shto nismo uradili... Mrtvi nemci... Ako neko moze bilo kako da pomogne neka odgovori plx. A ovima iz DL treba dati medalju za idiotiju

Link to comment
Share on other sites

Chisto da ne otvaram novi Topic, ima li neko da zna nekoga admina u DL, treba mi skidanje bana. Dobili smo ban iz Divizije, i sa ACC-ima, za neshto shto nismo uradili... Mrtvi nemci... Ako neko moze bilo kako da pomogne neka odgovori plx. A ovima iz DL treba dati medalju za idiotiju

pa da admini su totalni debili ja i drug smo upali u top 16 od 512 timova na 2v2 dota masters 8 i dobili default loss protiv neka 2 admina iako def time nije proslo...jednom je nick Band (Flame) da bi nakon mass flama dobio jednogodisnji ban sa nortrenda ne znam kako :D ali me na dota ligi nisu ban... tako da pazite sta radite :D

Link to comment
Share on other sites

Dota mafija [:0]

Zovite Brankicu!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...