Jump to content

ae pomotj


Rambe

Recommended Posts

Najjednostavnije ti je, ako vec ne znash nijednog admina, da odesh na njihov IRC (#dota-league @ quakenet) i da tamo kazesh da to nije tvoj acc, vec da si ga pravio drugu stricu strini bratu nebitno kome. Kazesh da ti se IP ne menja shta znam etc.. Malo nashminkash sve to da delujesh ko pravo nevinashce i to ti je to.

Nisam siguran da li mroash da pishesh na PUB, ali se bash i ne secam da su mi na pvt odgovarali. Sve ostalo je na tebi, Gl sa unbanom.

Link to comment
Share on other sites

Imate dva nachina:

1) Support funkcija: (u fazonu, napishesh u naslovu "@ ime admina koji te banovao")

link:

http://www.dota-league.com/?section=support

(radi i ako niste logovani ili ste banovani)

Support takodje moze i na support@dota-league.com (email)

2) IRC (#dota-league @ quakenet)

-------------------------------------------------------------------

U svakom sluchaju, vazno pravilo je da se pravite shto neviniji, da vasha pricha izgleda shto uverljivije, i da stavite shto vishe dokaza

(aka neki SS, replay gde igrate obojca, slika nekih dokumentata, ili neshto - budite kreativni)

Ono shto je josh vaznije da svo vreme budete 100% strpljivi i kulturni, poshto ako admini nanjushe malo flame-a ili bezobrazluka, ostajte stalno banovani i to za primer drugima.

(taman da im posle dodjete obojca pred njih u nemachku/gdegod i sve objasnite i molite, bolece ih kurac i vama ban ostaje - znachi, ne shtedite vreme i napishite to ljudski)

Eto, nadam se da ovo pomaze

Link to comment
Share on other sites

ma kolko sam ja upoznat tamo sa dmini kriticni...ja i rotak smo igrali an nekom touru bese ja mislim dota masters 7-8 nesecam se 2v2 tour i trebali da igramo protiv admina sa nickom Bend i jos jednog i stave nam default los iako default time nije proslo znaci n/c. Nakon mass flama sam imao ip ban na nortu ali ne i na dota ligi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...