Jump to content

Tour - Krusevac


Vlajke

Recommended Posts

Nisu oni gejmeri oni su retardi.. a pogotov su retardi jer ima je dozovljeno da spamuju kako zele ovde.Par banova i opomena bi relislo porblem.Zbog takvih prica i ne zlim da se cimam sa dota zajednicom, previse bivsih CS igraca je tu i taj mentalitet mi stvarno ide na kurac. Ja treba dajurim, sponzore, jurim likove, za igroanice, kenjam gde stignem a za to vreme oni se ratardiraju, cekaju da neko drugi nesto uradi i kada neko pokusa da uradi ne razmisle da pomogni nego su u faznou ma,,, debuili brate... zato ce dota scena umreti kao i cs scena....

kjoote ranije su se cimali likovi i brisali sve spamove, i pogodi sta je bilo? nije bilo postova na ruru ceo mesec, osim likova koji traze pomoc jer im se baguje ggarena.. 90% iole nomalne diskusije se desava na mircu, ovde realno bole sve kara da pricaju o normalnim stvarima..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

sve sami znalci nema sta.

Zato sto ste svi tolko pametni nismo imali ni jedan normalan turnir u zadnje 2-3 godine

Verovatno zbog tih imba mirc dogovora idete u hrvatsku ovog novambra na turnir na velesajmu u Zagrebu.

Zbog naseg mentaliteta i pameti necemo imati nista (cujem da je u organizaciju turnira u Zagrebu umesana i neka nasa organizacija). Razumem i zasto. Ako se covek usudi da ovde nesto organizuje, odmah dobije 40 glupih komentara i ispravki. Svi se prave pametni a niko nista ne ume konkretno da uradi.

P.S. to nije problem samo u doti vec u celom nasem drustvenom sistamu.

Sto bi Toma reko "ma mi smo bre govna" Slazem se sa ovom konstatacijom

Prema tome GG NO RE

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

sve sami znalci nema sta.

Zato sto ste svi tolko pametni nismo imali ni jedan normalan turnir u zadnje 2-3 godine

Verovatno zbog tih imba mirc dogovora idete u hrvatsku ovog novambra na turnir na velesajmu u Zagrebu.

Zbog naseg mentaliteta i pameti necemo imati nista (cujem da je u organizaciju turnira u Zagrebu umesana i neka nasa organizacija). Razumem i zasto. Ako se covek usudi da ovde nesto organizuje, odmah dobije 40 glupih komentara i ispravki. Svi se prave pametni a niko nista ne ume konkretno da uradi.

P.S. to nije problem samo u doti vec u celom nasem drustvenom sistamu.

Sto bi Toma reko "ma mi smo bre govna" Slazem se sa ovom konstatacijom

Prema tome GG NO RE

Jebes mi mater ako sam shvatio poentu ovog posta.

Prvo, sta podrazumevas pod normalni?

Turnir na velesajmu u Zagrebu, izvini koji je tvoj problem? Sta hoces time da kazes? Isli smo i na ESWC Hrvatsku i osvojili, i to prilicno lako, ali opet teze nego turnire po Srbiji.

Nas mentalitet nema veze sa vezom, vec jednostavno je konkurencija ekipa slaba i iako ima jako puno ekipa po Srbiji, njih realno mrzi da dodje na turnir da izgube 53-2 i da se vrate sa troskom od 1500 dinara. Respect za one koji dolaze, a oni znaju koji su. Ako se setis turnira u Beogradu, WGT, onaj hrana/pice za dzabe, doslo je jako puno ekipa, prijavljeno i vise nego dovoljno, znas zasto? Zato sto kada dodju na turnir oni DOBIJU nesto nazad. Ali to naravno nije sustina problema kod nasih ekipa, vec realno, nemanje konkurencije...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Uzivajte, ajde kad organizujete nesto ja dolazim. Dokazite mi da gresim.

Voleo bih da vidim neki dobar turnir uskoro kod nas.

@ paradox i silent izvinite ako sam reko nesto licno.

@ silent, svrha turnira nije da bi svi videli da je 4gl najaci klan u Srbiji, nije ni svrha da neko zaradi niti bilo sta slicno.

Treba napraviti zabavu videti se irl itd. prema tome, bmk ako dodjem na tur i izgubim 64-1, bitno mi da vidim jocu glavonju i dzonija prasca npr (naravno i sve ostale)!

nisam neki geek da se dokazujem i no-lifujem.

Za turnir u WGT, ne secam se, bilo davno :)

Organizujte jos jedan takav i ja priznajem da sam gay :)

Vidimo se!

"Ja verujem da pravi ljudi mogu da zavrse posao.I da moze na se napravi turnir u doti bilo gde samo treba znati kako.Nije srbija nisu ekipe.

@Greedy : n/c."

Ko su ti ljudi, nabroji mi 3 coveka koji su sposobni da nesto organizuju?

Oni koji jesu sposobni nemaju volje zbog ovakvih BSita.

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

@ silent, svrha turnira nije da bi svi videli da je 4gl najaci klan u Srbiji, nije ni svrha da neko zaradi niti bilo sta slicno.

Treba napraviti zabavu videti se irl itd. prema tome, bmk ako dodjem na tur i izgubim 64-1, bitno mi da vidim jocu glavonju i dzonija prasca npr (naravno i sve ostale)!

nisam neki geek da se dokazujem i no-lifujem.

Za turnir u WGT, ne secam se, bilo davno :)

Organizujte jos jedan takav i ja priznajem da sam gay :)

Vidimo se!

Da ali hoces da kazes da toga nema na nasim turnirima? Uvek je super sprdanje, makar kol'ko ja znam. Nego ja tebi kazem za ekipe sa strane, koje stvarno ne zanima da dodju da bi izgubili u prvom kolu... Ranije su uvek bile grupe, i ljudi su dosli da odigraju 4 partije dote i onda pale, pokupe par forica i to je to, takvi smo i mi (deus) bili pre 3 godine, nekada prosli grupe nekada ne.. Ali svi danasnji turniri su bo1 single eliminacije, kome se isplati da dodje na turnir da plati 1600 dinara da ispadne u prvom kolu? Ne pricam o ljudima koji znaju jedni druge, i koji dolaze cisto da bi se videli, pricam o onim drugim ekipama, koji zapravo i cine veci deo nase scene, a njih mrzi da se iscimaju, a i zasto bi, da bi odigrali jedan mech i vratili se kuci? Putujes 6 sati, da bi izgubio 1600 dinara, da bi odigrao 1 partiju dote?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

HHAHAHHHAHAHHAHAHAHAHHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAHAH

btw. para znas i sam da ako ne izbacis info i prijave odmah da neces imati puno prijavljenih ekipa tako da otvori jedan topic info pitanja i jedan topic prijave

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

silentcat=dotar??? O_O

:D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@ silentKET

Slazem se, bilo bi dobro da napravite grupe, nekako da se izdele timovi i onda mozemo da pwnujemo :)

Bez uvrede, nadam se da me niko nije shvatio pogresno u prethodnim postovima. I meni je ogromna zelja (kao i vama)

da se organizje dobar tur, da bude zabave, piva, gejmova, zena :) (dobro sad sam preterao) :D

Ajde pozdravite zuju i i terajte ga da pomaze :) on moze da na pravi cudo sa onom space ninja igraonom za koju cujem da je imba

P.S. yoco spremaj krevet, DOLAZIM BUHAHAHA

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

svi nesto bre serete glava me boli od 1 dan citanjaa postova ili je to sto smo ja i andro savili damketa i marea u mini doti ali bas mnog :))))))))) sve u svemu dodjite da se zezamo!

svi nesto bre serete glava me boli od 1 dan citanjaa postova ili je to sto smo ja i andro savili damketa i marea u mini doti ali bas mnog :))))))))) sve u svemu dodjite da se zezamo!

i naravno dodjite KG ne KS :)))))))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...