Jump to content

Brewfest Kodo Mount


Paja

Recommended Posts

[8D] [8D] Kenjara nevidjena...iz prvog puta [:D]

f_WoWScrnShotm_5b6126d.jpg

Edited by Dypsy

God does not play dice.

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami.

Kad gulite svoje musterije, ostavite malo koze da raste kako biste mogli ponovo da ih ogulite.

"There are many here among us who feel that life is but a joke.

But you and I, we've been through that, and this is not our fate,

So let us not talk falsely now, the hour is getting late."

Link to comment
Share on other sites

ja ocu onaj smoking pipe (equal icon of the silver KRESHENT)

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

da majke mi i ja sam dobio pajp... kad spustim totem,blood fury i taj trinket imam 1210 spell dmg :D jos kad izadje novi wrath totem imacu skoro pa 1500 jebote

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ne kontam cemu uzbudjenje oko jednog pisljivog mounta.. to je kodo , i ima ga alijanser..so what?? Ako hoces kodoa uzmes taurena dignes na 30 i eto.. to je to..Realno treba ti 1 dan.Ako mislis da te cini razlicitim od drugih varas se..Mozda WoWu to bash i nedostaje , da omoguci svakom da individualizuje lika do extrema..Pa ko voli nek izvoli!

Ocigledno ljudi pate od toga.

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam cemu uzbudjenje oko jednog pisljivog mounta.. to je kodo , i ima ga alijanser..so what?? Ako hoces kodoa uzmes taurena dignes na 30 i eto.. to je to..Realno treba ti 1 dan.Ako mislis da te cini razlicitim od drugih varas se..Mozda WoWu to bash i nedostaje , da omoguci svakom da individualizuje lika do extrema..Pa ko voli nek izvoli!

Ocigledno ljudi pate od toga.

Nisi ukapirao. Dropovao je Kodo, i rollovalo je nas troje 95. U tome je uzbudjenje. A i shto ne bi bili uzbudjeni ljudi zbog Kodoa? Gledam na to kao na nagradnu igru, i dobio sam :). A argument da treba da igram taurena do 30 levela samo da bih video njegov mount bas i nema nikakvog smisla.

Manje nervoze, vishe pozitivizma :)

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...