Jump to content

Pakovanje


Dymatize

Recommended Posts

Imam iso od 5giga kazite mi da li mogu nekako pomocu winzipa da je zapakujem i smanjim malo recimo na 4,5 giga da mogu da narezem na jedan dvd ne bacaju mi se dva diska za 300 megabajta... znam za ono sto mi reko voodo add to archive pa da podeilm sve na 100mb pa da narezem na dva diska al ocu na jedan ako je izvodljivo ? recite mi odmah posto evo treba da narezem

Link to comment
Share on other sites

Koji je disk u pitanju? Proveri na cd-2-dvd.com da li može da se sabije na jedan tako što se recimo izbace ostali jezici osim engleskog, ili se obriše directx ili tako nešto.

Inače ako je 5 giga, moraćeš da skineš 600 MB da bi nasnimio na disk, tako da računaj da ćeš najverovatnije morati da režeš na dva.

Link to comment
Share on other sites

Koji je disk u pitanju? Proveri na cd-2-dvd.com da li može da se sabije na jedan tako što se recimo izbace ostali jezici osim engleskog, ili se obriše directx ili tako nešto.

Inače ako je 5 giga, moraćeš da skineš 600 MB da bi nasnimio na disk, tako da računaj da ćeš najverovatnije morati da režeš na dva.

fala brate, pa verbatin je disk od 4.7 pa dobro da ga ne tupim mnogo onda cu da ga rezem na dva komada nema veze. hvala ti na brzom odgovoru :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...