Jump to content

WOTLK BETA KEYS


kambas

Recommended Posts

Dakle...Imao sam u posedu 10 originalnih blizardovih kljuceva za BETU - Wrath of the Lich King.

8 sam podelio prijateljima koji sada tamo igraju sa mnom,i ostala su mi samo 2 kljuca.

S obzirom da preko milion ljudi ceka da bude pozvano u BETU i da se jos uvek ne zna kada ce oficijelna igra izaci ( jedine informacije koje ja posedujem su da ce to biti najranije za 4 meseca, a mozda i kasnije ) odlucio sam da preostala 2 kljuca prodam.

Dakle,ko god zeli da zaroni u svet Wrath Of The Lich Kinga daleko pre izlaska expanzije,istrazi nove kontinente,leveluje do lvl 80 i najvaznije,vidi mogucnosti Death Knighta ( koji je,po mom skromnom misljenju zaista owerpowered ) dovoljno je da mi posalje mail sa svojim kontakt telefonom kako bismo se dogovorili o detaljima kupovine.

Cena je 4500 din po kljucu,sto zaista nije mnogo s obzirom da cete biti jedan od retkih srecinka izmedju mnogo ljudi koji cekaju.

Kontakt Mail : Wrathofthelich@yahoo.com ILI 064/265-7371 ( na mob odgovaram SAMO na SMS )

Edited by Arthaas
Link to comment
Share on other sites

izgleda se proculo da ovde prolazi dranje ovci

Ako se vec ne razumes u materiju onda nemoj da pricas gluposti.....milioni ljudi cekaju da udju u betu i cena je sasvim realna za nase prostore, u inostranstvu kljuc za betu ide i do 200e, pogledaj malo strane forume....

Inace,nabavi mi ti kljuc za betu ako mozes,ja cu da ga uzmem od tebe po toj istoj ceni^^.....

P.S Takodje procitaj malo najnoviji SVET KOMPJUTERA da vidis kako je uredniku clanka bilo "lako" da udje u Betu....

Edited by Arthaas
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...