Jump to content

WTS/WTT human mage


InternetExploreR

Recommended Posts

E ovako WTS human mage.

Heroj je na stormreaveru, alijansa.

PvP: 401 resi, 10,3k hp ima 1 guardian i 2 vindicatora, pvp trinket, 2 venge, ustekane poene za brutal, ima honora za 1 merci.

PvE: 1130 spell dmga u raid speccu. 130 hit rating, 19-25% crit, zavisi od specca.

Raid iskustvo: KZ - cleared ; Maggy: cleared ; Gruul - cleared ; SSC - ostao 1 boss ; TK - ostala 2 bossa ; MH - Ostao samo Archimonde (4/5, i njega smo mogli da ubijemo 40% hp) ; BT - ubili smo prva 3 bossa.

U guildi je koja radi MH I BT. Ima exalted sa scryerima, shattered sun offensive, i uglavnom sa svim vaznijim fakcijama ima reverded/exalted.

Ima EPIC fly mounta. Ustekane neke matse u banci, naravno ima full enchantovan/gemovan gear. Ima i "kolekciju epica" u banci:D To su uglavnom epici koji je ili nosio ili je dobio na rollu ili samo dobro izgleda, ima oko 6-7 epica.

Ima 375 tailoring, i 275 enchanting, nema sada neki first aid, ali u banci ima toliko clothova da moze se powerleveluje do 375 uz mali dodatak.

E da skoro je reverded sa netherwingom, znaci jos 7-8 dana radjenja daily - kvestova i ima netherwing dragona.

Ima alta 35-37 lvl (nisam siguran lol). To je saman. Naravno nije mu neki gear, ima oruzije sa crusaderom neke pare i dosta clothova. I on je na balnazaru allijansa.

Mage ima spreman transver i name change. Imam sav info za acc (jedino nemam CD key bacio sam knjizicu jos 1. dana lol).

Za Trade: Znaci trazim otprilike slicno gearovanu bilo koju klasu/rasu samo da je EU ofc...

I trazim da onaj s kim tradujem ima sav info, I po mogucstvu da se nadjemo u BG-u (u nekoj igraonici, kgb....) i sve lepo odradimo...

<<ZNACI ACC KOSTA 150e ILI TRADE>>

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

***EXTRA PONUDA: AKO KUPITE ACC DOBIJATE BESPLATNO LOTRO ACC!! (inace igru sam platio 2500 din... znaci dobijate sav info i kutije sa cd-ovima)***

Mozete me kontaktirati na MSN: vlada-111@hotmail.com ili na mobilni (sms ili poziv) 064/37-555-59, mozete i poslati pm, ali bolje msn ili mob.

Ako hocete vise da platite slobodno posaljite ponude (LOL)...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...