Jump to content

Prodaja WOW acc


walper

Recommended Posts

Naime vlasnik sam igraonice u Banja Luci koja je pred zatvaranjem , posjedovali smo preko 10 wow acc , od kojih su vecina prodani likovima koji su na njima igrali , ostali je jos 3 ili 4 acc , pa sam voljan da ih prodam

Na svakom od acc nalazi se najmanje 4 70lvl i mnogo drugih , sigurno se i na svakom nalazi preko 2000 g ukupno , na razlicitim serverima.

1. acc rogue 70 lvl , 2 venge + sve ostali brutal + brutal oruzije + svi guardijani + full enchanti , full skill skining i enchanting , to tom key-u se jos nalazi 70 hunter pvp gear , i jos mnogi drugi likovi

2. acc full venge+brutal mage sa venge sholderima full enchanti , full profesije tailor i enchanting , 70 lvl priest , pvp gear itd ....

3. acc druid lvl 70 , venge wep. nema sholdere , 70 lvl maga itd.............

LINKOVI SU IZBRISANI ZBOG SIGURNOSTI , informacije mozete dobiti putem MSN

E sad ako ima neko da je oljan da kupi ili da me uputi gdje bi se to najlakse moglo prodati , mislim da acc vrijede 150e svaki , ako je neko voljan moze uzeti sve acc , moze doci u BL ili da se nadjemo negdje na pola puta .

Inace sam vecinu vremena za racunarom , tako da me mozete kontaktirati putem MSN-a cojka_bl@hotmail.com

Edited by walper
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...