Jump to content

Pitanje u vezi placanja


Alric

Recommended Posts

e imam jedno pitnanje, ako mozete pomoci bio bih brlo zahvalan :)

narucio sam visa virtuon karticu zbog placanja wowa, smara me vise narucivanje game cardova. Anyway, jel' je moguce da ja svojom karticom uplatim drugaru account bez ikakve frke?? negde sam na wow forumima citao da je to ok, ali ako posumnjaju da moram da im saljem fotku kartice i ko zna cega josh.

ljudi mi pricali da odma banuju acc ako kartica nije na tvoje ime, a to mi ne stima bas, jer mozda neki staratelj ili roditelj moze da tako uplacuje svom detetu...

Link to comment
Share on other sites

Dobro neo tvoje misljenje ;) ni ja nisam imao problema dok nisam uzeo italijansku visa karticu pa nece da prodje pa mi blizz salje mail za 10 pitanja :)

Evo ja drugu iz dubaia ne mogu da platim uopste nece da prodje ;) valjda zato sto su razlicite zemlje.

E sad kako utice Srbija = Srbija ne znam jer nemam drugare iz Srbije :(

Izbegavaj placanje utorkom i sredom, jer nekad pojede blizz pare a ne produzi account, da ne bi tvoji drugovi bili ljuti :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ako je srbija srbija nema problema osim u slucaju da je kartica aktivna na vishe naloga... ali ako ti platis sebi pa cancelujes acc pa platis drugaru nema problema, al ako platis acc iz srbije sa stranom karticom instant ban i traze sve podatke od vlasniku kartice o vlasniku acca i o ostalim karticama koje si ikad koristio na acc...

Link to comment
Share on other sites

Nije bitan cancel acc. Moj drugar reshava svojom karticom simultano 4 acc-a (za celu nashu ekipu), nikad nije kenselovano platjanje ili tako neshto. I nikad problema nije bilo, kad pretplata istekne, blizz se naplati i idemo dalje.

A blizz generalno cima kad su kartica i vlasnik acc-a iz razlichitih drzava.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto ne moze je da na acc sa jednom uplacenom karticom posle toga uplatis nekom drugom karticom,jer ti automatski banuju uplacivanje putem kreditne pa posle mozes samo game cardom. Tako da to je jedino sto ne moze

Netachno.

Placao svojom karticom, pa kad je istekla sa 4 razlichite za 4 meseca.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...