Jump to content

Pending placanje...


cageSerbia

Recommended Posts

Poz ljudi,posle par godina igranja WoW-a i placanja iskljucivo gamecard-ovima evo sad sam prvi put platio pretplatu karticom pa me zanima jedna stvar...

Kako da kenselujem placanje za sledeci mesec?Tipa sad kad sam prijavio karticu oni ce mi svakog meseca skidati 13eur ali ako ja hocu da pravim pauzu ili tako neka fora i necu da mi se skinu te pare za sledeci mesec kako da to uradim?Jurio sam tamo po manage account ali nisam uspeo da nadjem ;s

Thx in adv

Link to comment
Share on other sites

dovoljno je i samo da nemash para za sledecu pretplatu na kartici i on ti nishta nece skidati. U pare ti se ne rachuna depozit ako ga imash na kartici.

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

napravili su tako da izgleda ko da brises svoj acc da te uplase, ko zna koliko neukih ljudi pusti da im skida samo zato sto se tu prevare

Znas koja je fora, na sajtu svugde kada nesto treba da odgovoris, YES je sa desne strane, samo kada otkazujes acount, onda je sa leve strane, ili je obrnuto, nebitno, mnogo su bezobrazni [8D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...