Jump to content

garsonjera ili stan


domiNus

Recommended Posts

garsonjera ili manji stan, do 150 evra, sta znam, bilo gde u Beogradu, za mene i devojku, ako neko ima nesto nek javi..

064/1986309 Nena ze zove zena.

Moja bivsa gajba i gazdarica.

Stan ima 27 - 28 m2, ali je skoro prazan. Krevet je nov, nema belu tehniku (u stvari ima neki frizider koji navodno radi). Zajebano je sto nema kuhinju i bar neku malu sudoperu.

Zemun, naselje Sava Kovacevic (Novogradska ulica). Zadnji sprat (5) - leti zna da bude jebeno vruce.

CG koje radi onako.

Gazde su kul, ne dolaze, ne zovu ne dave. Samo das lovu i to je to. Meni je bilo OK.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

brate sta bi ti za 150e, da ti se svetlo pali na hand clap a vrata da ti se otaraju na skeniranje zenice?

da ima nesto na gajbi sem kreveta? [:D]

realno isprsi se za jos 50e i nadji nesto kolko tolko normalno .. za 150 mozes ili negde u 3 lepe ili neke bas bas raspad gajbe u civilizaciji

Link to comment
Share on other sites

pih brate ja izdavo garsonjeru za 100 E, ima sve bukvalno sem telfona i tv-a...

Da si se javio malo ranije...JBG :(

u kom delu grada?to je bas jeftino za bgd...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Moj savet ti je da pogledas gajbe na Banjici.Ima jako puno novih zgrada, stanovi su odlicni, a ljudi ih iznajmljuju za realne pare - za razliku od nbg-a gde one komunisticke kante kostaju 250 evra sa bubasvabama gratis.

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

@fatboy

trenutno zivim u stanu od 240E, a ne vredi vise od tih do 150, tako da me bas zabole kakav je, samo da ima jedan veci krevet, telefon, shporet, frizhider i vesh mashinu...

sad preko leta sam ovde u stanu za 120, fazon jeftinije leti, a posto ne zivim sa cimerom sledecu godinu na faksu, ne mogu sam da se otvaram 240E... a i da mogu, ovde svakako ne bih ostao, ne vredi stvarno ni 150E.

Link to comment
Share on other sites

moji su izdali garsonjeru na vidikovcu za 160e .. cg/2sprat/phon/cable/ .. ma stanchitj ko upisan.. samo shto eto nemamo veshmashinu..

drugarka je sticajem okolnosti menjala stanove.. ono shto sam ja videla.. je da se smrznesh shta ljudi izdaju za te pare.. neke suterene.. garsonjere koje su pune starog nameshtaja.. mirishe stan na budj.. qpatilo eto tako napravljeno.. tush zaboden medj plochice.. dvoje da stanu u isto.. a o gazdama netju rechi troshit..

tako da ak trazhish stan.. prvo i osnovno.. ako uzimash halooglase.. uradi to u nedelju ili sredu.. jer je posle kasno.. znam da su nas za garsonjeru zvali od 9h ujutru u nedelju.. (za neuputjene halooglasi izlaze ponedeljkom i chetvrtkom) i za 2dana je zvalo njih 20tak bez preterivanja.. ondak se kloni agencija.. samo uzimaju pare.. drugar je nashao moju garsonjeru u halooglasima i posle mesec dana.. agencija je obnovila oglas..

lokacije.. nbgd je precenjen.. oke su miljakovac.. kanarevo brdo.. vidikovac.. eto mozhda i zharkovo.. osim ako ti je cim da putujesh malko duzhe do grada.. u svakom sluchaju..

sretjno..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

isto, da ne otvaram novi topic, 300e budžet, dvosobni, za dvojicu mojih kolega sa faxa, ako neko zna nešto, neka javi, hvala unapred

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...