Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako hocesh mene da poslushash QcK definitvno, koristio sam tu kombinaciju G3-Qck jedno vreme, i mogu ti reci da je odlichna... E sad sve zavisi koji QcK ti najvise lezi, meni je onaj obichan najbolji, ali imash 4 velichine, jedna ce ti sigurno odgovarati (mini, normal, plus ili heavy). [;)]

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

pil mozhda bi bilo najbolje da vidish koja ti podloga najvishe odgovara.

Ali manje vishe to su sve izdrkavanja, ili volish plastichnu koja je brzha ili platnenu koja je meksha i to je to. Jedino shto razer ima te speed i control podloge gde je razlika u glatkotji gornjeg sloja podloge. Ja imam Roccat Taito i super je, ali moje preporuke i dalje idu za qck+. Meni bar vishe lezhi, taito je malo glatja od qck koju sam pre imao.

Mogao bi mozhda da odesh do metroa da probash te podloge. Ako se ne varam u modzou imaju manje qck, u AI-u razer opremu, a u kgb-u verovatno kgb podloge. Ali naviknesh se na svaku podlogu pre ili kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja trenutno imam ocz behemoth koja je takodje od platna, ali neki materijal sacuvaj boze, jedan deo podloge mi je glaci jedan hrapaviji i onda mi "bukvalno" mis kad vrtim na jednom delu uspori a na jednom ubrza, jeziv osecaj. Tako da sam pre za platno. U potrazi sam za qck + tako da ako neko vidi negde ne bitno da li je narucivanje preko neta ili radnja neka javi.

Link to comment
Share on other sites

Pa to se s vremenom desi svim podlogama. Mislim da se izlizaju. I ako si navikao na platno, onda furaj ga do kraja.

I mislim da sam chuo josh davno neshto u piramidi nekoj negde mozhda da ima, izguglaj to jako nisam siguran.

A mislim da ima i u metrou u onoj prodavnici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...