Jump to content

Pomoc oko pub servera


Recommended Posts

Pozz drugari

Reg sam se na 4um da bih zamolio za vasu pomoc.

Igram CS preko neta nekih 7-8 meseci, a u lanu oko 6 godina, igrao sam po ceo dan na jednom serveru (necu imenovati) dobio slot, trebalo je da dobijem i admina i onda se server ugasio i ja sam resio da dignem moj pub i cw server.

Molio bih sve koji imaju neki savet-predlog sta god da ovde napisu. Konkretno ono sto me zanima je koji su najcesci problemi sa kojima cu biti suocen i na kakvom biste serveru voleli da igrate, sto se tice plug-in-ova, mapa i svega vezanog za kvalitet igre.

Hvala na pomoci

b_560x95.png
Link to comment
Share on other sites

i da ne bude prenatrpan modovima pluginima i ko zna chime josh :p

Imace sledece plug-in-ove:

Da ne mozes saigraca zasepiti(zato sto se oko toga vodi 90% svadja na serveru) odbrojavanje do explozije (ali bez onog glasa zato sto se ne cuju koraci) ff da skidas saigracu kevlar (o5 zbog svadje) i na 4umu ce biti stavljen vote da li igraci zele da im se prikazuju victims ili ko je imao najbolji skor!

Eto samo toliko, mislim da nije mnogo, zato sto mi je cilj da se na serveru igra sto bolji CS i da igraju sto veci skilleri, koji nece uci na server koji laguje i ima veliki ping.

Da li mozda treba da izbacim ili ubacim neki mod/plug-in?

b_560x95.png
Link to comment
Share on other sites

Ugledao sam se na KGB servere koji imaju cak i vise plug-in-ova nego sto ce moj server imati, a igra se odlican CS i ima dosta extra igraca kojima to ne smeta.

Problem je u tome sto se ljudi mnogo svadjaju oko flashovanja, u svakom slucaju hvala na komentaru, razmilicu mozda i ne stavim taj!

Edited by Mladen88
b_560x95.png
Link to comment
Share on other sites

Pa svuda imaju ti kriterijumi, samo shto ih jedva poshtuju jer uglavnom dodju "ortaci" pa trazhe admine pa se ortacima daju admini i sve tako ...

Mada vidim da si stariji od 80% vlasnika zakupljenih servera, tako da se nadam da tje sve da bude kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...