Jump to content

Desert Rats Lan Cup


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E, mi smo uplatili (Mania on Hold), regulishi tamo.. :)

evo sad cu da otvorim novi topic sa time ko je uplatio a za ostale ko bude uplatio samo mi ostavite PM ovde na klanruru posto necu biti na msnu 8 dana idem malo da se odmorim

@Phoenix

Ok Mania upada umesto vas

Edited by Fica_94
Link to comment
Share on other sites

nofear ce uplatiti do 7-8g... ali dolazimo 100 po100 :)

p.s lesko gej :** <3

e da... nemo mrachite owe klince,swaka im cast, widis da zhele da se cimaju... ipak sam ja ostao najgori organizator u

istoriji CS-a sa onim SPACE TURNIROM,tako da opusteno :))

samo napred momci,nf dolazi da oswoji :D

<3 :D

Edited by whack

jooooj snage nemam da se borim eo svega mi

Link to comment
Share on other sites

nofear ce uplatiti do 7-8g... ali dolazimo 100 po100 :)

p.s lesko gej :** <3

e da... nemo mrachite owe klince,swaka im cast, widis da zhele da se cimaju... ipak sam ja ostao najgori organizator u

istoriji CS-a sa onim SPACE TURNIROM,tako da opusteno :))

samo napred momci,nf dolazi da oswoji :D

<3 :D

xD Ok --------------SAD ME CIMAJTE NA MSN STIGAO SAM KUCI----------------------

Link to comment
Share on other sites

xD Ok --------------SAD ME CIMAJTE NA MSN STIGAO SAM KUCI----------------------

Posto je turnir za 2 dana,a niko se ne oglasava ako niko ne da makakav info ovi topici se brisu.

Fico?

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Svaka chast! Sine, da li si svestan koliko si sada ljudi zajebao, vecina je odvojila neku kintu za taj tvoj cup, i shta sad? Ako nisi sposoban da organizujes turnir, zhivo me interesuje kako ces vratiti pare ekipi Mania on Hold.. I sam si rekao Hogaru, kako 7mi razred moze da naprawi turnir, vidim, extra je (Y)... Jos nesto, shto se tice para i ekipa, pa brate, imaces 16+ na dan turnira, takodje i pare.. zato razmisli dobro shta radis.. btw.. Hvala ti sto si na 2 dana pred pocetak turnira odlozio (Y) (Y)

Poz, odoh da se treznim [8)]

Edited by Squickly
Link to comment
Share on other sites

Podigne, poshalje poshtom ili donese nam u Shabac, prosta stvar :). Nije problem u keshu vec u odgovornosti. Mislim, logicno je da neko tamo iz pizde materine nece verovati trinaestogodishnjaku i, ako je vec odluchio da dodje, donece kesh na dan turnira. On je to trebao i morao da predvidi. Neko je planirao da ide na exit, neko na preslavu, neko na bilo shta drugo uopshte nije bitno, leto je. Ako sam neshto uvek mrzeo to je da sam u neizvesnosti pa ne mogu nishta drugo da planiram dok se to ne reshi. Pomozi mi Fico : )

kassad says:

ISUSE HRISTE ON JE BACIO FLES!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...